70 протестувальників в Полтаві вимагають звільнити районного прокурора – ставленика Пшонки, який погрожував зброєю

ПОЛТАВА
15.10.2014, 13:24
70 протестувальників в Полтаві вимагають звільнити районного прокурора – ставленика Пшонки, який погрожував зброєю

Жителі Новосанжарського району вимагають звільнити прокурора Артема Бугайця, який погрожував їм пістолетом.

Близько 70 представників громади сьогодні прийшли на робоче місце до прокурора Новосанжарського району з висловленням недовіри. Артем Бугаєць відмовився зустрічатися з протестувальниками.

При цьому прокурор погрожував людям зброєю – про це розповіла у Фейсбуці активістка Ірина Земляна.

Раніше сьогодні в Нових Санжарах мали відбутися громадські слухання з приводу діяльності прокурора району Артема Бугайця. Проте правоохоронець на слухання не прийшов.

Районний прокурор викликав міліцію, його кабінет заблокували. Після цього частина активістів рушила до Полтави на зустріч з прокурором області. Головна вимога – звільнення Бугайця з посади. Адже він, кажуть протестувальники, призначався ще колишнім генпрокурором Пшонкою. Жителі твердять – робота місцевого посадовця так саме супроводжувалася протизаконними діями. 


Читайте також:
Полтава
Пекін окреслив «червоні лінії» напередодні перемовин з ЄС і США.
03 серпня, 10:22
Полтава
В Україні продовжує функціонувати масштабна система виведення капіталу за кордон через аграрний експорт.
03 серпня, 09:16
Полтава
Ексочільницю RT France помістили під нагляд поліції до розгляду апеляції.
30 липня, 07:14
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03