70% українців вважають, що економічна ситуація в країні погіршилася, – опитування

УКРАЇНА
25.08.2017, 12:07
70% українців вважають, що економічна ситуація в країні погіршилася, – опитування

Майже 70% українців вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку, свідчать результати дослідження, проведеного компанією GfK Ukraine на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту.

На думку 68% опитаних українців, справи в Україні йдуть у неправильному напрямку. У той же час 18% респондентів вважають, що справи йдуть у правильному, а для 15% це питання виявилося складним.

На питання, як змінилася економічна ситуація в Україні за останні 12 місяців, переважна більшість респондентів вказали, що економічна ситуація в країні погіршилася. Зокрема, 35% опитаних відповіли, що вона значно погіршилася, 33% - погіршилася в певній мірі, а для 21% - не змінилася. Всього 6% вважають, що економічна ситуація дещо покращилася, а для 1% громадян - значно покращилася. Ще 3% не змогли відповісти на це питання.

Крім того, як показало опитування, майже половина громадян очікують погіршення економічної ситуації в країні в наступні 12 місяців. Так, 23% респондентів очікують, що економічна ситуація значно погіршиться, а 20% переконані, що вона кілька погіршиться. У той же час 26% вважають, що економічна ситуація не зміниться, а 19% не змогли відповісти на це питання. Тільки 11% очікують, що вона дещо покращиться, а 1% – значно покращиться.

Відділ моніторингу