ACE ONE – таких безпілотників ще не було

ВІЙНА
16.06.2021, 10:45
ACE ONE
ACE ONE
Фото: Liga.net

У своєму класі бойових безпілотників, які можуть переносити озброєння до 1 тонни – ACE ONE – це №1

Швидкість 1000 км/год, штучний інтелект та невидимість – на виставці «Зброя та безпека 2021» у Києві презентували макет нового українського безпілотника ACE ONE.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

«Ми розробили новий надсучасний бойовий дрон ACE ONE. Таких безпілотників ані в Україні, ані в світі ще не було. У своєму класі бойових безпілотників, які можуть переносити озброєння до 1 тонни – ACE ONE – це №1. Він розроблений на основі новітніх технологій-Stealth. Завдяки цьому, а також своїй формі плаского крила, безпілотник є фактично невидимий для радарів і його складно вичислити. Швидкість ACE ONE наближена до надзвукової. Це 1000 км/год. Управління здійснюється за допомогою системи штучного інтелекту, яка може управляти роєм таких безпілотників», – розповів один із конструкторів і керівників проєкту Олександр Лось.

ACE ONE – таких безпілотників ще не було_1

Водночас співкерівник проєкту Володимир Усов зауважив, що безпілотник призначено для оборонного захисту повітряного простору України.

«Якщо, наприклад, на територію України залетить безпілотник-розвідник, ACE ONE, який значно швидший і потужніший за усіма характеристиками, зближується з ним і знищує його. Також ACE ONE використовується для швидкого ривка на територію противника, виконання операції та повернення на наземну станцію», – пояснив Усов.
ACE ONE – таких безпілотників ще не було_3

Над розробкою літального апарата працювали 25 українських вчених та фахівців у сфері авіакосмічної галузі. Головними конструкторами проєкту є колишній президент ДП «Антонов» Олександр Лось та колишній голова ДКАУ, член Міжнародної академії космонавтики Володимир Усов.

Двигун розробляли ДП «Івченко-Прогрес» і «Мотор Січ», планер – ТОВ «Гідробест».

Читайте також:
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.
12 липня, 18:12
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27