«Адєсса-мать ждунів» проти незламної української Одеси

Опінії
17 березня, 13:00
«Адєсса-мать ждунів» проти незламної української Одеси
Фото: Facebook

У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.

Громадський діяч

Колись, ще на початку російського вторгнення покидьків, я побачила у Facebook допис жінки, на сторінці якої були вказані прізвища, ім'я та по батькові. Трохи не в ФБ-форматі, але не це привернуло мою уяву.

Тá жінка писала, що вона одеситка і просила дегенератів із божевільні зруйнувати авіазавод в місті, вказуючи його адресу, але навіть і все ще не це привернуло мою увагу. Та жінка писала буквально наступне:

«Так, мій дім поруч, якщо ви будете цілитися по об'єкту, то і мій будинок буде зруйновано, але нехай, лише знищить завод, я їх всіх ненавиджу».

Показала я той допис одному своєму знайомому, а він каже: «Ну, ти ж розумієш, що це фейковий профіль?». — «А раптом не фейковий?», — заперечила я.

Профіль виявився не фейковий. Та жінка справді писала зі свого справжнього акаунту, а мій товариш за своїм фахом мав змогу перевірити все.

Це був початок березня 2022-го, ще кончені плекали мрію взяти щось там «за 3 дні»...

В Одесі регулярно затримують ждунів і відвертих ворогів. Тих, які продовжують співпрацювати з ворогом, постачаючи інформацію — хто за гроші, хто через «ідейні» переконання.

Позавчорашня трагедія (15.III.2024) у моєму місті, безперечно, наслідок «роботи» ворога на території української держави та українського міста. Враховуючи те, що сталось, я дуже хочу вірити, що сучасні технології можуть дати відповідь на питання, хто?

Бо отримати відповіді та мати цих «людей» за ґратами — справа честі тих, хто займається безпековими питаннями в Одесі та має на це спроможність і волю. Жорсткість і безкомпромісність — це має стати зараз панівним; і швидкість реакцій.

Непокаране зло завжди продовжується... Про країну-гній, яка не має існувати, все зрозуміло, — вони й не будуть існувати, а наші 300 чи 500 гривень допомагають цьому теж.

Щирі співчуття родинам загиблих.
«Адєсса-мать ждунів» проти незламної української Одеси_1
Читайте також:
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
22 травня, 19:25
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Війна
49-річний Мікалай Аляксееў був дійсним військовослужбовцем Полку імені Кастуся Каліноўскага. Днями його застрелили терористи ФСБ РФ.
10 березня, 13:00
Війна
Попри кількісну перевагу озброєному до зубів ворогу все ж бракує власного «гарматного м'яса». Тому московити відловлюють українців.
26 лютого, 21:41