Афганські таліби вбивають мирних жителів у Пакистані

СВІТ
12.12.2022, 18:23
Афганські таліби вбивають мирних жителів у Пакистані
Фото: google

В результаті обстрілу афгано-пакистанського кордону загинули мирні жителі

Афганські таліби вбили шість мирних жителів у Пакистані та поранили щонайменше 17 інших під час «неспровокованого» вибуху та обстрілу прикордонного міста в неділю, повідомляє Пакистан. Напад на Чаман був засуджений пакистанськими військовими, які заявили, що афганська сторона відкрила "невибірковий вогонь".

Пакистанські сили відповіли. Один воїн-афганець загинув. Незрозуміло, що стало причиною сутички на головному пункті пропуску. Джерела безпеки Афганістану, на які посилається агентство Reuters, повідомили, що інцидент стався після того, як Пакистан вимагав від афганських прикордонних сил припинити будівництво контрольно-пропускного пункту на їхньому боці кордону.

Тим часом інформаційне агентство AFP цитує анонімних афганських урядовців, які заявили, що напруженість спалахнула після того, як афганські сили спробували зрізати частину паркану на кордоні. З 2017 року Пакистан будує масивний паркан уздовж кордону, проти чого заперечували як таліби, які прийшли до влади минулого року, так і попередній уряд Афганістану.

Читайте також:
Спорт
Правителі Талібану не просто заборонили всі види спорту для жінок, вони активно залякують і переслідують тих, хто колись ним займався.
12.01.2023, 21:04
Світ
Через погіршення гуманітарної ситуації в Афганістані
09.02.2022, 13:37
Світ
Ця директива є черговим обмеженням прав жінок із моменту захоплення влади талібами
27.12.2021, 15:31
Світ
«Чорний континент» поступово стає колонізованим «заднім двором» Пекіна. Руками Москви вдалося вибити з Африки не лише Париж, а й Вашинґтон.
вчора, 19:25
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
вчора, 10:00
Світ
Після призову юнаки не зможуть вступити до вищих навчальних закладів, доки не завершать службу.
13 червня, 18:43