Афганські таліби вбивають мирних жителів у Пакистані

СВІТ
12.12.2022, 18:23
Афганські таліби вбивають мирних жителів у Пакистані
Фото: google

В результаті обстрілу афгано-пакистанського кордону загинули мирні жителі

Афганські таліби вбили шість мирних жителів у Пакистані та поранили щонайменше 17 інших під час «неспровокованого» вибуху та обстрілу прикордонного міста в неділю, повідомляє Пакистан. Напад на Чаман був засуджений пакистанськими військовими, які заявили, що афганська сторона відкрила "невибірковий вогонь".

Пакистанські сили відповіли. Один воїн-афганець загинув. Незрозуміло, що стало причиною сутички на головному пункті пропуску. Джерела безпеки Афганістану, на які посилається агентство Reuters, повідомили, що інцидент стався після того, як Пакистан вимагав від афганських прикордонних сил припинити будівництво контрольно-пропускного пункту на їхньому боці кордону.

Тим часом інформаційне агентство AFP цитує анонімних афганських урядовців, які заявили, що напруженість спалахнула після того, як афганські сили спробували зрізати частину паркану на кордоні. З 2017 року Пакистан будує масивний паркан уздовж кордону, проти чого заперечували як таліби, які прийшли до влади минулого року, так і попередній уряд Афганістану.

Читайте також:
Спорт
Правителі Талібану не просто заборонили всі види спорту для жінок, вони активно залякують і переслідують тих, хто колись ним займався.
12 січня, 21:04
Світ
Через погіршення гуманітарної ситуації в Афганістані
09.02.2022, 13:37
Світ
Ця директива є черговим обмеженням прав жінок із моменту захоплення влади талібами
27.12.2021, 15:31
Світ
Вивчення того, як інформаційна екосистема впливає на колективну поведінку людей, має стати «кризовою дисципліною»
13:25
Світ
Вперше кит був помічений у Норвегії у квітні 2019 року
10:03
Світ
Три астронавти Shenzhou-16 вилетіли з Центру запуску супутників Цзюцюань у вівторок вранці, попрямувавши до космічної станції Tiangong.
07:48