Африканська чума свиней на Полтавщині: протиепізоотичні заходи триватимуть до 26 жовтня

ПОЛТАВА
24.10.2019, 06:54
Африканська чума свиней на Полтавщині: протиепізоотичні заходи триватимуть до 26 жовтня

Заходи по боротьбі з африканською чумою свиней у Миргородському районі Полтавської області триватимуть орієнтовно до 26 жовтня.

Про це 24 жовтня заявив начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

Стеблянко повідомив, що протиепізоотичні тривали 23 жовтня і більш за все будуть пролонговані до суботи, 26 жовтня.

Йдеться про виявлення АЧС на території Державного підприємства «Дослідне господарство ім. Декабристів» Миргородського району. 


Читайте також:
Полтава
У своєму інтервʼю медійним заробітчанам він підтвердив неодноразове використання комунального майна у власних інтересах.
01 вересня, 07:10
Полтава
Голова європейської дипломатії Кая Каллас публічно розкритикувала Будапешт.
31 серпня, 11:17
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву, посиливши їх вузькоспеціалізованими помічницями та «антикорупціонерами»?
29 серпня, 07:18
Полтава
Щоправда кандидат, з метою економії витрачених коштів, вирішив її провести в підпорядкованій йому установі.
28 серпня, 12:05
Полтава
Тарифний хаос у Полтаві: як «Полтаватеплоенерго» ігнорує закон
26 серпня, 17:15
Полтава
Війна комунальників міста проти життя та здоров’я містян.
18 серпня, 14:35