Африканський ляпас Путіну: Судан заборонив російським кораблям наближатися до своїх вод

СВІТ
29 квітня, 18:25
Африканський ляпас Путіну: Судан заборонив російським кораблям наближатися до своїх вод
Фото: forum.dneprcity.net

Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.

Судан повністю відмовився від військового співробітництва з Росією.

Крім введення заборони на будівництво бази ВМФ Росії в районі міста Порт-Судан, влада цієї африканської країни заборонила розміщуватися російським військовим кораблям в територіальних водах Судану, очевидно, маючи на увазі також і здійснення транзиту російських кораблів через води своєї держави.

Аналітики вже назвали таку поведінку суданської влади катастрофічним ударом по розгортанню російських сил в регіоні, причому, судячи з усього, за такими діями влади Судану стоять США.

Представник МЗС Судану не спростував, і не підтвердив наявні дані, зазначивши, що ситуація буде роз'яснена в одній з офіційних заяв.
 
Відділ моніторингу Останнього Бастіону.


 

Читайте також:
Воєнні методи та аргументи вважаються більш ефективними, ніж дипломатичні. Прикладом тому палестино-ізраїльське протистояння.
12 травня, 16:36
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05