«Агент» Кива знову проколовся

Опінії
09 червня, 09:36
«Агент» Кива знову проколовся

Українофоб Ілля Кива вважає вбитого афроамериканця Джорджа Флойда достойнішим за Степана Бандеру.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Я от думаю: що курять у Департаменті захисту національної державності СБУ?

Посудіть самі – народний депутат Ілля Кива, який зробив політичну кар’єру завдяки тому, що у 2014 році був завербований СБУ й значиться в картотеці ДЗНД як «активіст "Правого сектору"» (на співпрацю з тодішнім полковником Доценком Ілля Володимирович, як і його побратим з Одеси Стерненко, пішов через проблеми з законом. В обмін на співробітництво з СБУ Кива попрохав переглянути вирок Октябрського районного суду Полтави від 24 грудня 2013 року в справі №1622/11616/2012, яким він був засуджений за хабарництво згідно з частиною 3 статті 368 КК України), запропонував перейменувати одну з вулиць столиці України на честь Джорджа Флойда, мешканця Міннеаполіса, вбитого при затриманні поліціянтом.

Тож хочу дати пораду начальнику Департаменту захисту національної державності СБУ Анатолію Дублику. Анатолію Ярославовичу, краще доручить Киві внести пропозицію про перейменування однієї з вулиць Києва на честь неповнолітнього Михайла Медведєва, вбитого поліціянтом Олійником 7 лютого 2016 року.

Це був перший злочин "моєї нової поліції", а на захист Олійника тоді влаштовували мітинги брати Найєми, синок вічно непрохідного полковника Гриценка й адвокатеса Закревська. Тому Медведєв заслуговує на увічнення значно більше, ніж Флойд!

А ще є питання до генерала-майора Данила Доценка. Хто-хто, а Данило Ігорьович точно знає, як колишній заступник начальника Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області Ілля Кива, якого звільнили за хабарництво, раптом, у вересні 2014 року отримав спеціальне звання майора і був призначений на керівну посаду в ГУ МВС України на Полтавщині за квотою СБУ.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Кива почав активно захищати вбивць з Беркута, які стріляли в учасників Революції гідності.
21 лютого, 16:07
Користувачі мережі стверджують, що у ресторані Кива зустрічався з представниками кримінального світу Дніпра.
22 січня, 16:54
Про все ті ж два світи і дві системи.
вчора, 13:06
Або недипломатично про дипломатів.
24 вересня, 13:04
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова переїхала у новий будинок, що був резиденцією "гаранта".
23 вересня, 12:15
У концертному турі блазень представив місцевих прісних. Дивуймося.
21 вересня, 11:16