Агентів ФСБ РФ викрили у Запоріжжі

КРИМІНАЛ
10.10.2023, 11:24
Агентів ФСБ РФ викрили у Запоріжжі

Дві громадянки України вирішили нажитися на смертях своїх співвітчизників. Жінки активно співпрацювали з кремлівськими карателями.

Відповідні кадри із затримання підозрюваних у прифронтовому Запоріжжі виклала Служба безпеки України. Зазначається, що особи«полювали» на ППО та «зливали» персональні дані військових ЗСУ.

Як стверджують кіберфахівці СБУ, одна із фігуранток намагалася виявити місця розташування зенітно-ракетних комплексів протиповітряної оборони у Запорізькій області. Інша зловмисниця обходила прифронтову місцевість і фіксувала місця тимчасового базування особового складу та військової техніки Сил оборони України.

Агентів ФСБ РФ викрили у Запоріжжі_1
Агентів ФСБ РФ викрили у Запоріжжі_3
Агентів ФСБ РФ викрили у Запоріжжі_5
Агентів ФСБ РФ викрили у Запоріжжі_7
Агентів ФСБ РФ викрили у Запоріжжі_9

«Обох агенток ФСБ викрили у результаті контрдиверсійних заходів. Одна з них, крім вище зазначених дій також «зливала» до кураторів у ФСБ прізвища та номери телефонів своїх родичів – бійців Збройних Сил України та їхніх бойових побратимів, які воюють на передовій.

Окрім цього, під час «дружніх розмов» російська агентка записувала на диктофон свої розмови з військовими. Йшлося про тактику дій на полі бою, а потім надсилала окупантам відповідні аудіофайли», — відзвітували у пресслужбі СБУ.

У вітчизняній спецслужбі також додають, що за кожне виконане завдання гебісти надсилали на банківські картки своїх агенток до 6000 у гривневому еквіваленті. Так дешево Луб'янка оцінила послуги продажних громадянок України.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру у вчиненні злочину за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України. Зрадницям загрожує довічне ув'язнення.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Бізнес-імперія політиків-українофобів квітне по обидва боки фронту. Подружжя Герег не ховається, що збагачується на смертях українців.
28 січня, 15:38
Війна
Вони підтримували захоплення частини України та глорифікували «вагнерівців»
18 січня, 10:27
Кримінал
За вказівкою спецслужб московії чоловік підготував понад 60 замовних публікацій для російських інтернет-видань.
05 січня, 15:00
Кримінал
Він пропонував приєднати східні регіони України до Ростовської області московії.
03 січня, 10:19
Позиція
У минулому році Андрій Замахін заробив у «Полтавській політехніці» 567 тисяч ₴. Чому поплічник зрадників киви і чередніченка досі на волі?
26.12.2023, 11:35
Кримінал
Вона приховала нерухомість на Київщині та на росії
21.12.2023, 12:43