Агонія примітивників НКВД: після фейкової підозри оголошено фейковий розшук головреда «Бастіону»

ПОЛТАВА
26.07.2017, 15:29

ГУ НКВД у Полтавській області з порушенням кількох статей Кримінального кодексу України і всупереч рішенню Октябрського суду м. Полтави оголосило в розшук Геннадія Сікалова, головного редактора видання «Останній Бастіон». Цим ГУ НКВД порушило ч.3 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем, вчинені працівником правоохоронного органу), ч. 1 ст. 365 (Перевищення влади або службових повноважень) і ст. 366 Кримінального кодексу України (Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів).

Творчий процес шиття справи проти «Бастіону»: Тетяна Кіяшко і Сергій Чиж

У таких діях ГУ НКВД у Полтавській області вбачаються ознаки, спрямовані на дискредитацію ділової репутації Геннадія Сікалова з боку старшого слідчого СУ НКВД в Полтавській області Тетяни Кіяшко а саме – спотворення інформації, подання недоствірної інформації та внесення неправдивих відомостей в офіційні документи.

ЧИТАЙТЕ: «Останній Бастіон» заявляє про замовне політичне переслідування «Антинародним Фронтом»

«Укотре змушений зазначати, що слідчим СУ ГУНП у Полтавській області завжди відоме моє місцезнаходження, адреса проживання. Більше того, старший оперуповноважений Матяш спілкувався зі мною, подзвонивши на мій мобільний», – прокоментував ситуацію Геннадій Сікалов. 

Зазначимо, ГУ НКВД порушило рішення Октябрського суду м. Полтави, навмисно не врахувавши, що 12.06.2017 року судом винесено Ухвалу про відмову в задоволенні клопотання слідчого Кіяшко про застосування запобіжного заходу на підставі ненадання слідчим і прокурором доказів причетності Сікалова до вчинення кримінального правопорушення, яке НКВД сфабрикувало на основі копії з копії підробленого договору страхування компанією ПрАТ «Залізничні Шляхи».

ФАБУЛА СПРАВИ: Полтавське ГУ НКВД повторює сценарій 1930-х років

13.07.2017 року Октябрьським районним судом винесено Ухвалу про зобов’язання слідчого та процесуального прокурора вчинити дії щодо ВИКЛЮЧЕННЯ з ЄРДР відомостей про оголошення підозри від 07.06.2017 року Сікалову Г.А. у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст. 15 ч.4 ст.190 КК України на підставі порушення порядку вручення підозри.

ЦІЄЮ УХВАЛОЮ СУД СКАСУВАВ ФЕЙКОВУ ПІДОЗРУ СІКАЛОВУ, СКЛЕПАНУ ГУ НКВД СПІЛЬНО З ПРОЦЕСУАЛЬНИМ ПРОКУРОРОМ І З ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ВРУЧЕНУ СІКАЛОВУ ПІД АВТОМАТНИМ КОНВОЄМ У БУДІВЛІ ГУ НКВД.

13.07.2017 року Октябрьським районним судом винесено Ухвалу про відмову слідчому в задоволенні клопотання про здійснення приводу Сікалова Г.А. у період із 10.07.2017 року по 07.08.2017 року, на підставі того, що в судовому засіданні доводи слідчого щодо неприбуття до слідчого Сікалова та його захисників є злісним ухиленням від явок, навмисне затягування строків досудового розслідування, з метою уникнення кримінальної відповідальності, НЕ ЗНАЙШЛИ СВОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ, ОСКІЛЬКИ СПРОСТОВАНІ НАЯВНІСТЮ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ПОВАЖНІСТЬ ПРИЧИН НЕПРИБУТТЯ НА ВИКЛИК ДО СЛІДЧОГО, ПРО ЩО СЛІДЧИЙ ПОВІДОМЛЕНА В УСТАНОВЛЕНОМУ ПОРЯДКУ ЯК ЛИСТОМ ВІД 07.07.2017 РОКУ, ТАК І В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ.

Скрини судових Ухвал

Геннадій Сікалов і редакція «Останнього Бастіону» дякують полтавським ЗМІ за безкоштовну піар-кампанію головного редактора і нашого видання загалом.

Попри вашу глибоко професійну й двічі (тричі?) непідкупну роботу, взірцями журналістики для нас залишаються Георгій Гонгадзе, Павло Шеремет, Віктор Семеняка тощо.

Роз’яснення подано спеціально для примітивних із ГУ НКВД у Полтавській області і особливо «здібних» старших слідчих, які умисно порушують норми КК, КПК і Конституції України.

Ізабела Коротка 

Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50