Акції виробника пива Bud впали майже на 15% з початку квітня через ЛГБТ-рекламу

СВІТ
04 липня, 15:37
Акції виробника пива Bud впали майже на 15% з початку квітня через ЛГБТ-рекламу

Футбольний клуб Барселона втратив майже пів мільйона підписників через підтримку ЛГБТ

Консервативні американці оголосили бойкот виробнику пива Bud Light, який занадто завзято брав участь у місячнику ЛГБТ Pride Month.

Підсумком такої підтримки, як повідомляють ЗМІ, стало закриття двох виробництв склотари у Північній Кароліні та Луїзіані.

Критичною точкою початку бойкоту була реклама Bud за участю трансгендера.

Акції виробника пива Bud впали майже на 15% з початку квітня через ЛГБТ-рекламу_1

У червні поточного року продаж бренду впав на 28%, після чого виробник спробував залучити молодіжну аудиторію шляхом підтримки модного порядку денного, але отримав зворотній результат.

Напередодні Дня незалежності США 4 липня пиво Bud у країні роздавали майже задарма. Причому багато експертів говорять про можливе швидке банкрутство бренду, продукція якого і в Україні далека від преміального статусу. Напої Bud продаються в мережевих магазинах економ-сегменту, займаючи нішу дешевого та доступного пива.

За підсумками першого півріччя 2023-го, випливає із численних соціологічних опитувань за океаном, рівень підтримки ЛГБТ-спільноти в США різко знизився — одразу на 7 пунктів.

Прості американці могли втомитись від надмірного нав'язування нетрадиційної культури, хоча частка представників ЛГБТ серед молоді досягла рекордних 21%.

Акції виробника пива Bud впали майже на 15% із початку квітня через ЛГБТ-реклами.

Нагадаємо, що футбольний клуб "Барселона" втратив майже півмільйона підписників у соцмережах останнім часом.

Дев'ять із десяти футбольних клубів іспанської Ла Ліги, які опублікували у соцмережах пости на підтримку ЛГБТ, втратили підписників.

Акції виробника пива Bud впали майже на 15% з початку квітня через ЛГБТ-рекламу_3

"Барселона" вважається клубом, який найбільше постраждав у цьому плані: 440 тисяч підписників відписалися від клубу лише в одній із соціальних мереж і всього через 48 годин після публікації фото прапорів, що майорять над "Камп Ноу".

"Барселона", на яку підписано 122 млн читачів, у середньому набирала за день від 30 тис. користувачів, але втратила 306 тисяч лише за першу добу. Наступного дня від синьо-гранатових відписалися ще 134 тисячі людей.

Із 10 клубів, які підтримали ЛГБТ, лише "Лас-Пальмас" збільшив кількість передплатників.

Зазначимо, що мадридські "Реал" та "Атлетико" не брали участі в акції на підтримку нетрадиційних цінностей.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Ресурсній федерації московії вдалося відновити втрачені після 24 лютого 2022 року позиції на міжнародній арені. Зокрема, й у галузі науки.
вчора, 12:27
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
01 грудня, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54
Політика
Російські агенти впливу активно працюють в країнах Сходу. Головна мета — зменшити рівень підтримки України та посіяти українофобію.
08 листопада, 14:10