Активіст Стерненко написав заяву до НАБУ щодо «злочину Генпрокурора Венедіктової»

ПОЛІТИКА
15 квітня, 21:28
Активіст Стерненко написав заяву до НАБУ щодо «злочину Генпрокурора Венедіктової»
Фото: 24tv.ua

«Венедіктова «забула» задекларувати годинник за $10,3 тис. та не вказала що є співзасновником і членом однієї з громадських організацій.

Активіст Сергій Стерненко у понеділок, 13 квітня, направив заяву до НАБУ щодо можливого вчинення генеральним прокурором Іриною Венедіктовою злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України.

Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук та виклав відповідний документ.

У тексті заяви сказано, що Венедіктова «забула» задекларувати годинник за $10 300 та не вказала що є співзасновником і членом ГО «Харківський правничий центр» спільно зі своїм чоловіком-підлеглим Арсена Авакова Денисом Колесником та суддею Верховного суду Сергієм Буралковим.

«Закон один для всіх, як казав Зеленський. А для генпрокурора – тим паче закон має бути на першому місці», – зазначив Стерненко.

Активіст зазначив, що «днями на пані Венедіктову чекатиме ще один сюрприз» та пообіцяв інформувати своїх дописувачів про хід справ.

Читайте також:
Юридичного механізму швидкого звільнення директора НАБУ Артема Ситника наразі не існує.
06 березня, 06:43
Артем Ситник поспілкувався з пранкером Джокером, прийнявши його за Святослава Вакарчука.
18 лютого, 09:14
Схеми грошових поборів працюють у спорті ще досі.
15 січня, 11:50
Нетаньягу повідомив, що його уряд найближчим часом має завершити ратифікацію угоди про «вільну торгівлю» між Ізраїлем та Україною.
вчора, 16:38
Вихованці Київського національного університету імені Тараса Шевченка вимагають позбавити Олександра Лукашенка звання почесного доктора.
вчора, 11:33
Разом з тим, громадяни дедалі більше використовують Інтернет.
13 серпня, 18:53