Активісти ГО «Останній Бастіон» відремонтували ділянку дороги на Огнівці

ДОСЯГНЕННЯ
31.07.2014, 06:47
Активісти ГО «Останній Бастіон» відремонтували ділянку дороги на Огнівці

У вівторок, 29 липня, активісти Громадської організації «Останній Бастіон» відремонтували ділянку дороги на Огнівці, неподалік школи №16.

Організатори проекту «Мама-Й-яма», що зайнялись відновленням доріг, ставлять собі за мету привернути увагу міської влади до проблем міста, які насправді турбують полтавців.

«ГО «Останній Бастіон» було проведено конкурс на кращу «Мама-Й-яму», тобто на найглибшу та найнезручнішу. До речі, «Мама-Й-яма» - це Мамай і яма, щоб було зрозуміло чому цей проект називається саме так. Це ями Мамая, міського голови Полтави.

Саме ця яма, біля 16 школи, перемогла у нашому конкурсі», - пояснив лідер Громадської організації «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов.

За його словами, ями на Огнівці були лише початком, та «бастіонівці» не полишать цю справу і відремонтують ще мінімум три ділянки дороги у місті.

«Проект «Мама-Й-яма» виник і реалізується, бо те, що відбувається у нашому місті просто дістало. Саме тому небайдужі полтавці, які об’єдналися в ГО «Останній Бастіон», вирішили своїми силами, своїми коштами виконати ту роботу, яку повинна виконувати міська влада. Ми вважаємо, що ліквідувавши декілька «мама-й-ям», ми врешті-решт змусимо міську владу також працювати в унісон з нами. І ті кошти, які ми сплачуємо – податки, не по кишенях собі розкладати, а витрачати на благо міста», - додав Геннадій Сікалов.

«Останній Бастіон» наголошує, що дороги ремонтуються не на показ, а на совість. Для цього активісти організації дочекалися сухої погоди та винайняли перевірених спеціалістів.

«Виконання такого роду робіт наш колектив завжди робить якісно. Ми маємо добре ім’я. Я певен у тому, що ці ями більше не будуть турбувати місцевих жителів», - пообіцяв директор ПП «Полтаваспецбудмеханізація» Максим Халамийдик.

В планах Громадської організації «Останній Бастіон» є ремонт дороги від села Вороніна до села Патлаївка. Для цього активісти ГО «Останній Бастіон» запрошують усіх небайдужих волонтерів прийняти участь у відновленні цього відрізку дороги. При собі мати необхідний інвентар та бажання залучитись до корисної справи. Оскільки відрізок дороги значний і нам необхідна ваша допомога.

Свої заявки можна надіслати на електронну адресу редакції: [email protected] або за телефоном: 0532 612-339.

Варвара Самохіна

«Останній Бастіон»