Виділили землю 239 атовцям

ДОСЯГНЕННЯ
21.07.2016, 14:24

Голова Полтавської райради Михайло Кононенко нагородив грамотами земледавців та осіб, що посприяли отриманню земельних ділянок понад 230 атовцям на території Полтавського району.

Голова вручив подяку від імені територіальної громади Полтавського району Геннадію Сікалову, лідеру ГС «Останній Бастіон» за відмову від власних земельних ділянок на користь учасників війни на Сході України.

За тісну співпрацю в роботі над виділенням земель атовцям подяки отримали Вадим Чувпило, в.о. начальника Держгеокадастру в Полтавській області та Наталя Базавлук, начальниця Держгеокадастру в Полтавському районі.

Також посадовці, фахівці й громадськість обговорили подальшу співпрацю із забезпечення земельними ділянками учасників війни, обговорили шляхи вирішення нагальних питань Полтавського району.

Ділянки учасникам війни на Сході України передав полтавський фахівеь із енергетики та екологічних питань Геннадій Сікалов та Віктор Якович Манжос, у минулому начальник ІІ відділу Полтавського обласного військкомату.

В ТЕМУ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському районі

Зазначимо, що відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, серед інших, такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва. Така процедура має здійснюватися за рахунок земель державної власності. Виділення земельних ділянок 239 атовцям із відчуженої приватної власності наразі є найбільшою передачею.