Активісти не дійшли єдиної думки, як реконструювати площу перед ОДА

ПОЛТАВА
15.12.2016, 08:02

Круглий стіл із обговорення проекту-переможця конкурсу «Територія Майдану» відбувся в Полтавській облдержадміністрації вчора, 14 грудня.

Нагадаємо, проект перебачає реконструкцію площі перед ОДА для пошанування учасників та ідей Полтавського Євромайдану (листопад 2013 р. – лютий 2014 р.), наметове містечко та зібрання якого розташовувалися перед будівлею.

Круглий стіл анонсувався як спроба підбити підсумки конкурсу, обговорити проект-переможець та домовитися про подальші дії. Були запрошені 22 члени журі конкурсу, політики, представники громадських організацій, активісти, громадськість. До слова, з 22 членів журі присутніми були тільки 5.

Зазначимо, на круглому столі так і не дійшли єдиної думки щодо того, якою має бути площа перед ОДА після реконструкції. Так само на попередніх трьох конкурсах жоден із проектів не набув цілковитого схвалення.

Нагадаємо, переможцем конкурсу став проект колективу «Сіті Лаб». Він здобув більшість голосів журі, а також набрав найбільшу кількість голосів в інтернет-голосуванні.

Фото проекту-переможця

Детально ознайомитися з проектом-переможцем можна за покликанням:

ЯКОЮ МОЖЕ СТАТИ ПЛОЩА ПЕРЕД ОДА В ПОЛТАВІ: ПРО НАШ ПРОЕКТ-ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ «ТЕРИТОРІЯ МАЙДАНУ»

Лідер громадської організації «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов зазначив, що перед ОДА мають бути вшановані як майданівці, так і всі військові, що брали участь у війні на Сході України. На думку Сікалова, замовником проекту має бути саме громадянське суспільство, а не влада.

Він також сказав, що «Останній Бастіон» готовий профінансувати меморіал, якщо він буде мати високу мистецьку вартість і залишиться в свідомості поколінь. 


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56