Активісти прийшли до Офісу Зеленського нагадати йому про долю Януковича

ПОЛІТИКА
27.07.2020, 19:54
Активісти прийшли до Офісу Зеленського нагадати йому про долю Януковича
Фото: twitter.com/elgephest

Учасники пікету тримають у руках плакати з вимогою відставки «гаранта».

У Києві сьогодні о 19 годині під будівлею Офісу президента розпочалася акція протесту проти капітуляції.

Протестувальники вимагають скасувати роззброєння армії на Донбасі, висловлюють обурення забороною бійцям Об'єднаних сил не лише стріляти у відповідь, а й проводити розвідку, а також заявляють про недовіру голові Офісу президента Андрію Єрмаку, якого вони вважають агентом впливу РФ.

«Пікетники з плакатами Зека/лю геть порівнюють політику Володимира Зеленського з політикою президента-втікача Януковича», – повідомляють всеукраїнські ЗМІ.

Активісти також тримають у руках плакати з вимогою відставки Зеленського.

Окрім того, учасники протесту закликали всіх українців виходити на протест в рамках Всеукраїнської акції «Захистимо Армію» через режим припинення вогню на Донбасі.

До слова, сьогодні від початку доби проросійські бойовики двічі порушили режим припинення вогню, який діє на Донбасі з опівночі 27 липня.

Нагадаємо, ми повідомляли, що у Путіна «умили руки» в питанні гарантій припинення вогню на Донбасі.

Читайте також:
Олександр Марюхніч перебуває зараз в реанімації, у нього через побиття відмовили нирки.
20 січня, 19:06
Стихійні протести громадян змусили уряд звернути увагу на грабіжницькі тарифи у сфері житлово-комунального господарства.
18 січня, 10:03
Далекі від подій у Вашингтоні різні "експерти" побачили "руку Кремля", котра "намагається знищити" прогнилу американську демократію.
08 січня, 10:52
Республіканська партія, зрадивши своїх виборців, на довго втратила авторитет серед американців, а відтак і позиції у владі.
07 січня, 13:52
Не зрозуміло лише чому протест відбувається ввечері, коли ані Зеленського, ані його клерків на робочому місці давно не  має.
21.12.2020, 19:07