У Путіна «умили руки» в питанні гарантій припинення вогню на Донбасі

ПОЛІТИКА
27.07.2020, 14:35
У Путіна «умили руки» в питанні гарантій припинення вогню на Донбасі
Фото: sprotyv.info

У Кремлі в черговий раз відзначили, що Росія, нібито, не є стороною конфлікту.

Російська Федерація не може бути гарантом припинення вогню на Донбасі. У Кремлі в черговий раз підкреслюють, що Росія нібито не є стороною конфлікту.

Про це заявив Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна, передає ТАСС.

За його словами, нова угода про припинення вогню на Донбасі є суттєвим кроком для зниження напруженості на лінії зіткнення.

У той же час, відповідаючи на питання, чи може Москва дати гарантії дотримання безстрокового перемир'я, Пєсков відповів, що Росія нібито не є стороною конфлікту.

«На рівні нормандського формату (закріпити цю домовленістю, - ред.) – це одна справа, а які-небудь гарантії з боку Росії, в даному випадку, не думаю, що про це можна говорити, тому що Росія не є учасником конфлікту на південному сході України», – додав він.

Нагадаємо, ми повідомляли, що під прикриттям спектаклю з терористами у Луцьку та Полтаві «слуги» йдуть на чергові поступки Путіну, саме такою і була головна ціль цього всього дійства.

Читайте також:
Кремль поспішає втілити у життя новий сценарій гібридної війни, в якому кум Владіміра Путіна є єдиним "гарантом" реінтеграції Донбасу.
25 січня, 08:51
Правозахисники пояснили появу доповіді саме зараз, тим, що Ізраїль посилює тиск на арабів.
13 січня, 14:38
Очільник Кремля марить глобальною гегемонією, але при цьому не може розв'язати багаторічні локальні проблеми з ЖКГ всередині РФ.
09 січня, 08:59
В ефірі українського телебачення істотно зменшилася частка україномовних передач, що порушує чинне законодавство.
02.12.2020, 12:14
Підконтрольні Кремлю ЗМІ провокують недовіру до влади в Україні з метою дестабілізувати суспільство і посіяти розбрат серед громадян.
26.11.2020, 10:37