Активісти звинуватили владу Запоріжжя у провалі оборони області

КРИМІНАЛ
13 травня, 18:12
Активісти звинуватили владу Запоріжжя у провалі оборони області
Фото: Facebook

Чинні голови Запорізької обласної військової адміністрації та обласної ради відверто саботували оборонну підготовку у регіоні.

Із такою заявою виступив відомий громадський діяч і заслужений правник Ярослав Гришин, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, місцева влада ніяк не планувала захищати Запорізький край від нападу російських окупаційно-терористичних сил, хоча знала про це заздалегідь.

Ярослав Гришин наголошує, 22 лютого 2022 року у приміщенні облради навіть було проведено секретну нараду з приводу майбутньої оборони, але результати зустрічі депутатів із чиновниками та силовиками виявилися невтішними.

«Ніхто не готував до оборони, тому 80% області окупанти взяли "на легке", а всі "смотрящі" разом втекли у перші дні війни. Військовики були шоковані панічними, зрадницькими настроями у Запорізькій обласній державній адміністрації, був тотальний саботаж. Адже для оборони не робилося НІ-ЧО-ГО! Тобто те, що ЗАПОРІЖЖЯ НЕ ВЗЯЛИ ДИВОМ – це все завдяки подвигам ЗСУ і волонтерів. Ніхто з ОДА не комунікує нормально з головами та депутатами окупованих громад. Їх тупо кинули, типу їх нема!  Але ми уважно за всім цим спостерігаємо, фіксуємо, документуємо та готуємося», – зазначив запорізький правник і громадський діяч.

Водночас Ярослав Гришин додав, що на тепер гуманітарними питаннями у регіоні офіційно керує відверта українофобка Злата Некрасова, яка потай "зливає" інформацію ексрегіоналу і сепаратисту Євгена Балицькому.

Також не варто забувати, що подібні сценарії саботажу представників місцевої влади та силових органів виявлено у Херсонській, Чернігівській, Сумській, Харківській і Донецькій областях, коли пересічні громадяни майже голіруч зупиняли колони ворожої техніки, бо правоохоронці зі спецслужбами чомусь масово втекли за Збруч.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Запорізькій області всіма колаборантами керують вихідці з Північного Кавказу.

Активісти звинуватили владу Запоріжжя у провалі оборони області_1
Читайте також:
Війна
Секретар Чернігівської селищної ради Бердянського району Ілона Щипенко разом із кількома зрадниками присягнула російським загарбникам.
12 травня, 18:12
Кримінал
Під час окупації Тростянця місцевий депутат забезпечував російську солдатню продуктами та закликав жителів громади співпрацювати з ворогом.
11 травня, 07:09
Виміри
В Офісі президента пояснили чому не підірвали чотири мости через Чонгар на початку війни
09 травня, 15:46
Кримінал
Голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільської ради Надії Антоновій оголосили підозру у державній зраді.
07 травня, 21:39
Кримінал
Допоки в Україні точиться війна з російськими окупаційно-терористичними силами, слуги Феміди продовжують виконувати брудну роботу.
02 травня, 20:13
Політика
Тема зради Батьківщини сьогодні є надважливою, бо навіть попри ракетні обстріли та бомбардування адепти "русского міра" не випарувалися.
02 травня, 07:16