У Запорізькій області колаборантами керують вихідці з Дагестану

ВІЙНА
12 травня, 18:12
У Запорізькій області колаборантами керують вихідці з Дагестану
Фото: Останній Бастіон

Секретар Чернігівської селищної ради Бердянського району Ілона Щипенко разом із кількома зрадниками присягнула російським загарбникам.

Про це у бесіді з нашим кореспондентом повідомила одна з мешканок тимчасово окупованої громади Запорізької області, побажавши залишитися неназваною з міркувань безпеки.

Як вдалося з'ясувати, 39-річна пані Щипенко першою у Чернігівці свідомо і добровільно пішла на співпрацю з московитами, котрі призначили її "виконувачем обов'язків мера".

«Після того, як рашисти окупували нашу громаду на початку березня Ілона поспішили привітати окупантів і заявити про готовність роботи на них, звісно, за певну винагороду. Чи платять їй у рублях, невідомо, адже її охороняють солдати кавказької зовнішності. Ми навчалися з нею в одній школі, а тепер Ілона дає інтерв'ю телеканалу з Дагестану, дякувала дагестанцям за гумдопомогу. Назагал – типова ґауляйтерша», – зазначила анонім.

Варто також зауважити, що колаборантка Щипенко до 2019 року працювала у Чернігівському центрі соціальної служби для дітей, сім'ї та молоді, була пов'язана з українофобськими політичними проєктами "Наш край" і "Опозиційна платформа – За життя".

«Сьогодні ця курва, людиною її назвати важко, дякує окупантам, які вбивають українців, зокрема у нашій громаді.Звісно, про вбивства людей вона не говорила, бо нащо їй люди, коли прострочену тушонку зі згущенкою рашисти привезли. Місцеві мешканці, яких лишилося ще чимало, у шоці від всього цього дійства. На 9 травня вона наказала зарізати для "свята" 50 свиней і пригостити всіх присутніх літрами пива, у першу чергу  – "визволителів". Та на цьому вона не зупинилася: Ілона залякує вчителів і батьків ,аби діти примусово ходили на уроки й вчили предмети з російської програми. Вона чхати хотіла на рішення Президента України», – підсумувала у розмові анонім.

Фактично, вищевикладене вкотре засвідчує давно відому в Україні істину, що всі, хоч якось був дотичний до прокремлівських політичних сил, завжди добровільно стають колаборантами, сепаратистами та зрадниками.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що тимчасово окупований російськими терористами Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Кримінал
Чинні голови Запорізької обласної військової адміністрації та обласної ради відверто саботували оборонну підготовку у регіоні.
13 травня, 18:12
Кримінал
Під час окупації Тростянця місцевий депутат забезпечував російську солдатню продуктами та закликав жителів громади співпрацювати з ворогом.
11 травня, 07:09
Виміри
В Офісі президента пояснили чому не підірвали чотири мости через Чонгар на початку війни
09 травня, 15:46
Кримінал
Голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільської ради Надії Антоновій оголосили підозру у державній зраді.
07 травня, 21:39
Кримінал
Допоки в Україні точиться війна з російськими окупаційно-терористичними силами, слуги Феміди продовжують виконувати брудну роботу.
02 травня, 20:13
Політика
Тема зради Батьківщини сьогодні є надважливою, бо навіть попри ракетні обстріли та бомбардування адепти "русского міра" не випарувалися.
02 травня, 07:16