Активні заходи ВКР СБУ і колишніх правоохоронців сколихнули Полтавщину

ПОЛТАВА
17.11.2023, 11:53
Активні заходи ВКР СБУ і колишніх правоохоронців сколихнули Полтавщину

На території кількох районів ВКРівці і колишні правоохоронці розмістили туші дохлих свиней і кабанів вздовж нафтопродуктопроводів.

Місцеві мешканці скаржаться редакції Останнього Бастіону на терор, який застосовує група колишніх працівників УБОЗу, колишніх очільників райвідділів, діючих працівників ВКР СБУ, який вона розгорнула на території Полтавського, Зіньківського, Котелевського і Диканського районів.

Як повідомляють жителі Карабазівки, Батьків, Лихачівки, Зайців, Опішні, Диканьки, група з-поміж колишніх і діючих правоохоронців, оснащених радіостанціями, сканерами, тепловізорами майже щоночі в лісах проводять активні заходи з захисту національної державності, використовуючи при цьому рабів, які закопують у землю кілометри гідравлічних шлангів, застосовуючи численні замасковані великотоннажні автомобілі, обладнані місткостями для прихованого перевезення нафти та конденсату, та малотоннажні автомобілі для перевезення цінних порід деревини.

Окрім систематичного залякування, раніше неодноразово засуджені правоохоронці показують місцевим жителям різноманітні папери, в яких вони визначені як власники тисяч гектарів лісу.

Спроби місцевих жителів поскаржитися на лиходіїв наштовхуються на чергові залякування.

Прикметно, що «активні заходи» із захисту національної державності  група розбійників у погонах проводить чомусь у безпосередній близькості до магістральних нафтопродуктопроводів УГВ і Укрнафти.

Більше про банду, яка тероризує мешканців кількох районів, про ролі її активних і пасивних учасників, а також про те, як члени цієї банди допомагають уникати мобілізації, використовуючи при цьому кілька відділень Полтавської обласної клінічної лікарні ім. Скліфосовського, ще й отримуючи при цьому групи інвалідності, — незабаром на шпальтах Останнього Бастіону.

Активні заходи ВКР СБУ і колишніх правоохоронців сколихнули Полтавщину_1

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Кримінал
Також його підозрюють у незаконному використанні автомобіля, придбаного волонтерами для потреб ЗСУ.
вчора, 16:45
Опінії
У Шабуніна така сама ситуація з ухиленням від військової служби, як і членкині Вищої ради правосуддя Олени Ковбій.
17 червня, 11:25
Опінії
Начальник Генштабу ЗСУ Баргилевич просив покарати командира в/ч за незаконні відрядження Шабуніна в НАЗК.
15 червня, 14:10
Кримінал
Він бив та принижував курсантів. Тепер йому загрожує 12 років ув'язнення.
11 червня, 15:42
Кримінал
Сергія Медведчука та Богдана Козака, які перебувають за кордоном, звинуватили у несплаті податків на 75 млн гривень у 2017-2023 роках.
10 червня, 10:37
Опінії
Віталій Шабунін насправді присягу не складав і користується завідомо підробленим документом.
03 червня, 09:55