Алека Болдвіна судитимуть за вбивство українки

СВІТ
20 січня, 12:42
Алека Болдвіна судитимуть за вбивство українки
Фото: google

Акторові пред’являють звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчінс.

Адвокати Алека Болдвіна, зброяра Ханни Гутьєррес-Рід і сім'ї Галини Гатчінс відреагували на оголошення про порушення кримінальної справи у зв'язку зі смертельною стріляниною. Болдвін пообіцяв боротися зі звинуваченнями, а прокурори заявили, що "ніхто не вище закону".

Нагадаємо, що українка була вбита на знімальному майданчику, коли Болдвін вистрілив з бутафорської зброї. Трагедія трапилася у жовтні 2021 року. Потім в ЗМІ з'явилася інформація, що американський актор та продюсери стрічки "Іржа", на зйомках якої загинула операторка Галина Гатчінс, досягли домовленості з її рідними поза судом. Cправу за їхнім цивільним позовом буде закрито.

Алек Болдвін планує боротися з двома поновленими звинуваченнями в ненавмисному вбивстві на знімальному майданчику, а його адвокат назвав цю справу "жахливою судовою помилкою". Сім'я Гатчінсів привітала звинувачення, заявивши, що Болдвін продемонстрував "свідому зневагу до людського життя".

Зброяру фільму Ханні Гутьєррес-Рід, яка відповідала за зброю на знімальному майданчику, також висунули два звинувачення в ненавмисному вбивстві.

Читайте також:
Опінії
В реальності групу Бабакова-Воєводіна обслуговував Юрій Луценко
19 березня, 13:25
Політика
Історія успіху: від союзу із серійним вбивцею — до контролю за Міноборони
13 березня, 11:50
Полтава
Посадовців «Полтавського КХП» підозрюють у привласненні гуманітарної допомоги та завданні збитків державі на 800 тис. грн
02 березня, 10:25
Кримінал
За даними СБУ, значну частину отриманих прибутків російський бізнесмен спрямовував на фінансування науково-випробувальних полігонів рф
28 лютого, 15:42
Кримінал
Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.
28 лютого, 13:50
Світ
Поліція Іспанії розкрила банду, яка керувала трьома нелегальними тютюновими фабриками, де експлуатувалися українці.
23 січня, 13:51