Алека Болдвіна судитимуть за вбивство українки

СВІТ
20.01.2023, 12:42
Алека Болдвіна судитимуть за вбивство українки
Фото: google

Акторові пред’являють звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчінс.

Адвокати Алека Болдвіна, зброяра Ханни Гутьєррес-Рід і сім'ї Галини Гатчінс відреагували на оголошення про порушення кримінальної справи у зв'язку зі смертельною стріляниною. Болдвін пообіцяв боротися зі звинуваченнями, а прокурори заявили, що "ніхто не вище закону".

Нагадаємо, що українка була вбита на знімальному майданчику, коли Болдвін вистрілив з бутафорської зброї. Трагедія трапилася у жовтні 2021 року. Потім в ЗМІ з'явилася інформація, що американський актор та продюсери стрічки "Іржа", на зйомках якої загинула операторка Галина Гатчінс, досягли домовленості з її рідними поза судом. Cправу за їхнім цивільним позовом буде закрито.

Алек Болдвін планує боротися з двома поновленими звинуваченнями в ненавмисному вбивстві на знімальному майданчику, а його адвокат назвав цю справу "жахливою судовою помилкою". Сім'я Гатчінсів привітала звинувачення, заявивши, що Болдвін продемонстрував "свідому зневагу до людського життя".

Зброяру фільму Ханні Гутьєррес-Рід, яка відповідала за зброю на знімальному майданчику, також висунули два звинувачення в ненавмисному вбивстві.

Читайте також:
Опінії
У Шабуніна така сама ситуація з ухиленням від військової служби, як і членкині Вищої ради правосуддя Олени Ковбій.
вчора, 11:25
Опінії
Начальник Генштабу ЗСУ Баргилевич просив покарати командира в/ч за незаконні відрядження Шабуніна в НАЗК.
15 червня, 14:10
Кримінал
Він бив та принижував курсантів. Тепер йому загрожує 12 років ув'язнення.
11 червня, 15:42
Кримінал
Сергія Медведчука та Богдана Козака, які перебувають за кордоном, звинуватили у несплаті податків на 75 млн гривень у 2017-2023 роках.
10 червня, 10:37
Опінії
Віталій Шабунін насправді присягу не складав і користується завідомо підробленим документом.
03 червня, 09:55
Полтава
Незаконна риболовля на річці Дніпро біля Кременчука завдала державі збитків на 202 тисячі гривень. Порушникам загрожує не лише штраф.
31 травня, 12:30