Америка збирається повернути технологічне лідерство у сфері оборонних технологій

Опінії
вчора, 11:46
Америка збирається повернути технологічне лідерство у сфері оборонних технологій

І це хороші новини для нас!

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Оптимістичне.

Імпозантний чоловік на фото, схожий на Санта Клауса, - 57-річний співзасновник і генеральний директор компанії Palantir Technologies Олександр Карп.

Ще 2020 року він отримав за свою роботу річну зарплату в розмірі $1 млрд. Це в кілька десятків разів більше за зарплату глави Apple за той самий період, хоча Palantir тоді коштувала «всього» $43 млрд проти $2 трлн ціни гіганта Apple.

2022 року, після початку широкомасштабної війни, голова компанії Palantir Олександр Карп першим із представників великих західних корпорацій приїхав в Україну.

А сьогодні його компанія має офіс у нашій країні, вивчає нашу війну й активно допомагає нашим силам оборони.

Сфера діяльності Palantir - розробка програмного забезпечення для аналізу даних. Простіше кажучи — штучний інтелект для забезпечення безпеки та ведення сучасної війни.

Компанія працює з великими банками, інвестиційними фондами, хедж-фондами, урядовими організаціями, спецслужбами (включно з ЦРУ, ФБР і АНБ у Штатах), військовими міністерствами.

У «Володарі перснів» палантіри - круглі «бачащі» камені, створені ельфами, за допомогою яких можна було побачити те, що відбувається в даний час в іншому місці або що відбувалося в минулому. Ось цим і займається компанія Олександр Карпа, якого можна порівняти з Ілоном

Маском у сфері штучного інтелекту.

Кілька днів тому Financial Times повідомила, що Palantir разом з Anduril, SpaceX, OpenAI та іншими високотехнологічними копаннями створюють оборонний альянс для отримання державних контрактів США на постачання систем і озброєнь зі штучним інтелектом.

За кілька років правління президента Трампа вони обіцяють зробити революцію у військовій справі.

Власне кажучи, це головне, що потрібно знати про майбутню оборонну політику Трампа.

Америка збирається повернути технологічне лідерство у сфері оборонних технологій. Ось що говорить із цього приводу голова Palantir Олександр Карп:

«Нинішнє століття — століття іншої зброї, штучно-інтелектуальної. Вона крутіша за ядерну. У війнах майбутнього воювати, керуючи військовою технікою, стане штучний інтелект, розвиток якого йде набагато швидше, ніж розвиток звичайних озброєнь. США слід створювати ШІ-зброю ударними темпами, домогтися переважної переваги, оскільки для країни, яка дотримується вищих моральних стандартів, ніж її противники, паритету з ворогом недостатньо. Ми повинні стати сильнішими за всіх».

Хороші новини для нас. З Різдвом!

Читайте також:
Світ
ШІ буде впроваджено для поліпшення оперативного ухвалення рішень та ефективної інтеграції ядерних і звичайних сил
29 жовтня, 16:41
Опінії
Щодо РЕРів, РЕБів та БПЛА. Війна дуже швидко помінялася і це розуміють вперше чергу ті, хто на ЛБЗ.
20 серпня, 09:01
Війна
Основне завдання роботів-собак спостерігати за російськими позиціями, виявляти міни і перевозити до семи кілограмів вантажу
10 серпня, 18:22
Опінії
Чому спецслужби на голову випередили ЗСУ у війні нового покоління?
27 липня, 11:21
Світ
Стримування у космосі стає все більш актуальним
27 липня, 10:42
Війна
Головною перевагою БПЛА з машинним зором є здатність обробляти відео, розпізнавати обриси об’єктів і атакувати їх без участі людини.
22 квітня, 16:37