Американці вважають, що найближчі роки у США триватиме «холодна громадянська війна»

СВІТ
15.03.2021, 14:07
Американці вважають, що найближчі роки у США триватиме «холодна громадянська війна»

Більшість громадян США переконані, що результати виборів-2020 призведуть до зростання вуличного насильства на політичному ґрунті.

Про це йдеться у масштабному соціологічному опитуванні пересічних американців, проведеного журналістами аґенції "CNN".

Так, 71% респондентів заявив, що взаємний терор між полярними за поглядами угрупованнями (радикальними членами партій, громадських організацій тощо) стане буденністю для США принаймні на одну каденцію Джозефа Байдена.

Ще 34% опитаних вважають розгортання уповільненої "холодної громадянської війни" з відвертим політичним насильством наслідком неправильного подання ЗМІ процесу волевиявлення та очорнення президента Дональда Трампа.

Загалом 62% громадян стурбовані тим, що інститут американської демократії зазнав непоправного удару, якому ні Республіканська, ні Демократична партії не можуть ніяк зарадити.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", під час виборчої кампанії у США градус напруги в американській столиці вперше з часу Громадянської війни (1861-1865) сягнув історичного максимуму, призвівши до штурму Капітолію.

Читайте також:
Політика
За останній рік в Угорщині істотно посилилася агітаційно-пропагандистська кампанія за вихід країни зі складу Європейського союзу.
30 квітня, 17:27
Політика
Однак рівень загальної підтримки пересічними німцями визвольної борні українців проти російської геноцидної агресії за рік дещо послабшав.
16 квітня, 17:24
Політика
Кількість автократій нині охоплює 46% світового ВВП, тоді як у кульмінаційну мить попередньої демократизації у 1992 році – всього 25%.
30 березня, 21:39
Політика
Предки 39% жителів ресурсної федерації московії уникли сталінських репресій і терору, тому не відчувають жодної емпатії до українців.
01 березня, 19:52
Світ
De facto ізоляційний план комуністичного Китаю щодо врегулювання російської війни геноцидного типу проти України – вимога самих китайців.
26 лютого, 21:27
Політика
Лише 24 країни світу станом на 1 січня 2023 року зараховано до повноцінних демократій, що становить 8% від усього населення Землі.
22 лютого, 17:29