Американські дипломати розтлумачили російський термін «укронацисти»

СВІТ
07 травня, 08:17
Американські дипломати розтлумачили російський термін «укронацисти»
Фото: NV.UA

Химерна кремлівська пропаганда, яка роками демонізувала колективний Захід, а особливо українців, – перевершила нацистську.

Про це йдеться у заяві постійного посла США в Організації з безпеки та співробітництва в Європі Майкла Карпентера, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами американського дипломата, російська держава настільки захоплена власним збоченим наративом, що вже не розрізняє міф від факту, а правду від брехні.

«Коли представник росії в ОБСЄ називає окремо взятий народ, у такій ситуації українців, – "нацистами", він не має на увазі фашистську ідеологію, зовсім ні. Він використовує цей термін як код для позначення "недолюдини". Росіяни у більшості своїй вважають українців людьми "другого сорту", а їхні дипломати тут в Європі прямо про це кажуть, що вони, мовляв, воюють не проти людей, а проти українців. Ось, що треба знати про огидний термін "укронацисти" та всю риторику, якою оперують російські представники, зокрема в ОБСЄ», – зазначив Майкл Карпентер.

Також американський дипломат уточнив, що дегуманізуюча брехня Кремля є не лише джерелом звірств рашистів, але основою програми з придушення української культури та ідентичності, тобто геноциду нашого народу.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що головним місцем відчайдушної борні наших захисників на сьогодні лишається справжня фортеця на березі моря – металургійний завод "Азовсталь".

Читайте також:
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23 червня, 20:27
Війна
На тимчасово загарбаній росіянами території Херсонської області агресор намагається здійснити деукраїнізацію системи освіти.
07 червня, 18:00
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил РФ домовилося з херсонськими колаборантами про розчищення зруйнованого Маріуполя.
04 червня, 19:27
Світ
Власники паспортів негромадян Естонської республіки – причина всіх негараздів, адже вони є доволі активною "п'ятою колоною" Кремля.
01 червня, 19:24
Опінії
Митрополит Онуфрій і його шеф – патріарх-ґебіст Кірілл – відповідальні за російську воєнну агресію на рівні з Владіміром Путіним.
01 червня, 17:01
Світ
Секретар Ради Безпеки російської федерації та колишній директор ФСБ Ніколай Патрушев грозиться довести "денацифікацію" України до кінця.
26 квітня, 18:28