Американські морпіхи випробували робопса оснащеного гранатометом

СВІТ
23.10.2023, 07:16
Піхотинці встановили на робота-собаку Unitree Go1 гранатомет M72AS
Піхотинці встановили на робота-собаку Unitree Go1 гранатомет M72AS
Фото: US Army

Роботи можуть стати армії в пригоді в умовах міських боїв, коли бійці вестиму вогонь по ворогові з безпечної відстані або з укриття.

Корпус морської піхоти США випробував робопса Unitree Go1 із встановленим на ньому модифікованим гранатометом M72.

Подробиці про робота та його випробування армією США не розкривають, але аналітики порталу The Drive зазначили, що як тестовий екземпляр використали китайського Unitree Go1, який можна придбати на AliExpress або Amazon.

Система озброєння на спині робота складається із кріплення, призначеного для утримання та стрільби з ручного гранатомета M72, а також спрямованої вперед камери GoPro. Також робот отримав напрямні для встановлення додаткового обладнання, включаючи камери та лазерні цілевказівники.

На відео з випробувань, викладених військовими, показано, як пускова установка, прикріплена до робота, стріляє зі статичного становища. Установку озброїли навчальною версією гранатомета, яка стріляє ракетою калібру 21 міліметр із трасувальним елементом.

Базова версія одноразового гранатомета M72 дозволяє пробивати до 350 мм броні. Максимальна дальність стрільби становить 1000 метрів.

Читайте також:
Світ
Італія працює над творенням національної системи низькоорбітальних супутників, розробленої із залученням основних національних гравців.
вчора, 11:50
Економіка
Китайці збудували інноваційне судно з функціями видобутку, зберігання й відвантаження нафти. Транспорт уже працює на південному шельфі.
17 лютого, 21:41
Світ
Вашинґтон виключив Берн із-поміж переліку союзників, яким надано необмежений доступ до мікросхем. Йдеться про роботу зі штучним інтелектом.
04 лютого, 08:24
Світ
Надаватиме швидші й чіткіші відповіді.
01 лютого, 08:15
Життя
Наскільки точно різні метаболічні годинники старіння передбачають тривалість життя ?
31 січня, 16:50
Світ
Компанія «NordSpace» здійснила перше статичне вогневе випробування суборбітальної ракети «Taiga». Це — прямий конкурент для ракет «SpaceX».
24 січня, 08:21