Американські перевертні у погонах стріляли у людей у їх же оселі

СВІТ
01.06.2020, 12:25

Безвладдя і масові заворушення розв'язали руки поліційському свавіллю у США.

У Міннеаполісі, де вже другий тиждень тривають масові протести, запровадили комендантську годину, вулиці патрулює Національна гвардія.

Між тим в одному з житлових районів міста правоохоронці відкрили вогонь по людях, які були у своїх домівках.

Відповідне відео у соціальній мережі виклала місцева мешканка, яка вимагає справедливість у справі вбивства афроамериканця Джорджа Флойда під гаслом "Black Lives Matter".
Екіпіровані та озброєні поліціянти без видимої на то причини під час патрулювання вулиці поцілили кулями з фарбою у бік ґанку, де мирно стояли люди.

Після цього налякані мешканці забігли всередину будинку з надією уникнути подальшої розправи.

Деяких вже обурило таке свавілля правоохоронців, які певно забули, що вони знаходяться не у зоні бойових дій, а на вулицях американського міста.

Читайте також:
Світ
Туреччина залишається третім у світі імпортером нафти з росії після Індії та Китаю.
вчора, 20:05
Світ
На меті — виробництво ракет ППО і спільні навчання.
вчора, 16:21
Світ
Польща отримала попередню згоду Державного департаменту США на виробництво ракет для системи протиповітряної оборони Patriot.
26 травня, 19:44
Світ
Корабель Shenzhou-23 з трьома астронавтами стартував із космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю.
25 травня, 20:16
Світ
Папа Римський представив свою першу енцикліку з моменту обрання главою Католицької Церкви.
25 травня, 19:03
Світ
Пілотам довелося використовувати «резервні» інерціальні навігаційні системи для визначення свого місцеперебування.
25 травня, 09:10