Американські спецслужби готуються до інавгурації Байдена

СВІТ
19.01.2021, 10:37
Американські спецслужби готуються до інавгурації Байдена
Фото: Twitter

Вашингтон сьогодні виглядає як місто, що окуповане або планує відбиття ворожої інтервенції, наче Берлін часів Карибської кризи.

Центр столиці США наїжачився усілякою спецтехнікою та різного роду загородженнями, щоби унеможливити масові протести прихильників Дональда Трампа.

Водночас напередодні представники місцевих спецслужб провели нараду з Майком Пенсом в одному зі штабів міністерства внутрішньої безпеки.

Вони обговорили підготовчі заходи до інавгурації Джозефа Байдена, поінформували на офіційній сторінці віцепрезидента США у Twitter.

На тепер відомо, що Секретна служба традиційно нестиме основний тягар забезпечення правопорядку, а Федеральне бюро розслідувань – цілодобово стежитиме за громадянами.

Співробітники вказаних органів отримали санкції на здійснення превентивного ізолювання небезпечних осіб, які можуть бути причетні до організацій масових акцій протесту чи диверсій.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", далекі від подій у Вашингтоні різні "експерти" побачили "руку Кремля", котра "намагається знищити" прогнилу американську демократію.

Американські спецслужби готуються до інавгурації Байдена_1
Американські спецслужби готуються до інавгурації Байдена_2
Американські спецслужби готуються до інавгурації Байдена_3
Читайте також:
Кремлівський "бункерний щур" ніяк не затямить: Україна йому ніколи та ні за яких обставин не підкориться!
02.12.2021, 14:12
Влада США більше не втаємничуватиме від власних громадян правду про траґічні події 20 річної давнини, що сталися у Нью-Йорку та Вашинґтоні.
04.09.2021, 16:45
Найбільша американська приватна військова компанія мала збудувати в Україні завод боєприпасів і створити авіаційний консорціум.
08.07.2021, 09:34
46-й президент США Джозеф Байден довго і демонстративно відмовляв Володимиру Зеленському в аудієнції через свою ненависть до України.
11.06.2021, 07:01
Підривна діяльність кремлівського аґента Андрія Деркача і його поплічників завдала суттєвої репутаційної шкоди Україні.
29.05.2021, 19:53
Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.
01.05.2021, 11:24