Американський військовий контингент в Іраку кількісно зменшиться

СВІТ
12 червня, 12:57
Американський військовий контингент в Іраку кількісно зменшиться
Фото: Al Jazeera

Уряд США вирішив скоротити свою військову присутність на території Республіки Ірак.

Відповідну інформацію 12 червня опублікувало видання "Arab News", посилаючися на офіційну заяву американського армійського командування.

Найближчими місяцями війська США буде відкликано з Іраку додому, про що вже домовилися з місцевою владою.

«Уряди наших країни визнали, що за останні 5 років досягнуто значний прогрес щодо усунення терористичної загрози "Ісламської держави". Невдовзі ми продовжимо скорочувати свої сили в Іраку», — йдеться у заяві американського армійського командування.

Зазначається, що станом на тепер у Пентагоні не потребують постійної присутності на території цієї близькосхідної республіки.

При цьому, кількість військовослужбовців і назви формувань, що залишать Ірак, не уточнюється.

Читайте також:
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29 червня, 14:32
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.
26 червня, 11:37
Громадяни низки країн так званого Африканського рогу опинились у безвиході через неможливість потрапити до Європи, обравши хибний шлях.
20 червня, 13:42