Американського солдата було затримано в Північній Кореї після несанкціонованого перетину кордону

СВІТ
18.07.2023, 22:32
Американського солдата було затримано в Північній Кореї після несанкціонованого перетину кордону
Фото: google

Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.

За словами офіційних осіб, чоловік, затриманий у Північній Кореї, є солдатом США, який увійшов до країни, перетнувши військову демаркаційну лінію. Командування ООН повідомило у вівторок, що особа брала участь в екскурсії, коли перетнула Північна Корея.
Полковник Ісаак Тейлор, речник збройних сил США в Кореї, підтвердив, що військовослужбовець «навмисно і без дозволу» перетнув лінію розмежування.

Мотиви солдата невідомі, але двоє американських чиновників на умовах анонімності повідомили, що до цього інциденту солдата мали притягнути до дисциплінарної відповідальності. Його звільнили з південнокорейської в'язниці, де він утримувався за звинуваченням у нападі, і йому загрожували додаткові військові дисциплінарні заходи в США. Не було жодних ознак того, що солдат намагався втекти, заявив американський чиновник.
Солдата, якому близько 20 років, супроводжували до аеропорту, щоб повернути у Форт-Блісс, штат Техас, але якимось чином йому вдалося виїхати та замість цього приєднатися до екскурсії по корейському прикордонному селу Панмунджом, де він перетнув кордон.

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57