Американського солдата було затримано в Північній Кореї після несанкціонованого перетину кордону

СВІТ
18 липня, 22:32
Американського солдата було затримано в Північній Кореї після несанкціонованого перетину кордону
Фото: google

Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.

За словами офіційних осіб, чоловік, затриманий у Північній Кореї, є солдатом США, який увійшов до країни, перетнувши військову демаркаційну лінію. Командування ООН повідомило у вівторок, що особа брала участь в екскурсії, коли перетнула Північна Корея.
Полковник Ісаак Тейлор, речник збройних сил США в Кореї, підтвердив, що військовослужбовець «навмисно і без дозволу» перетнув лінію розмежування.

Мотиви солдата невідомі, але двоє американських чиновників на умовах анонімності повідомили, що до цього інциденту солдата мали притягнути до дисциплінарної відповідальності. Його звільнили з південнокорейської в'язниці, де він утримувався за звинуваченням у нападі, і йому загрожували додаткові військові дисциплінарні заходи в США. Не було жодних ознак того, що солдат намагався втекти, заявив американський чиновник.
Солдата, якому близько 20 років, супроводжували до аеропорту, щоб повернути у Форт-Блісс, штат Техас, але якимось чином йому вдалося виїхати та замість цього приєднатися до екскурсії по корейському прикордонному селу Панмунджом, де він перетнув кордон.

Читайте також:
Кримінал
Легковий автомобіль, який стояв у черзі на контрольно-пропускному пункті Рейнбов Бридж здетонував. ФБР визнало інцидент терористичним актом.
23 листопада, 11:33
Війна
16 жовтня на столичному Майдані Незалежності відбувся мітинг родин військовополонених. Учасники просять почути їх і повернути Героїв додому.
16 жовтня, 19:29
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53