Аналітики ISW пояснили, навіщо рф заявила про «нескінченний запас Калібрів»

ВІЙНА
30.12.2022, 11:03
"Калібр"
"Калібр"

В ISW вважають, що зламати волю України шляхом масштабних ракетних ударів по критичній інфраструктурі, росії не вдасться

29 грудня під час чергового масованого ракетного удару по Україні міноборони РФ заявило, що ракети «Калібр» у них «ніколи не закінчаться». Аналітики Інституту вивчення війни роз’яснили мету росії, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон

Експерти вважають, що таким чином росія намагалась відповісти Заходу, який наголошує на виснаженні запасів високоточного озброєння у росіян після низки масованих ударів по Україні.

У ISW нагадали, що повідомлялося про виснаження російського арсеналу високоточної зброї, однак попри це, ймовірно, найближчим часом окупанти продовжуватимуть завдавати значних страждань українським цивільним особам.

Також нещодавно очільник Головного управління військової розвідки України Кирило Буданов заявив, що у російських військ достатньо ракет для нанесення ще двох-трьох масштабних ударів.

«ISW оцінює, що російська кампанія зламати волю України шляхом масштабних ракетних ударів по критичній інфраструктурі провалиться, навіть якщо росіяни зможуть провести більше загороджувальних ударів, ніж прогнозував Буданов», – додали аналітики.

Читайте також:
Війна
У зв'язку із перебуванням штатного журналіста у кремлівських катівнях, американське видання штампує апокаліптичні матеріали. Це на руку РФ.
07:10
Політика
Кодло сіоністів стрімко втрачає свій ексклюзивний недоторканний статус. Державне утворення Ізраїль програє дипломатичну війну Палестині.
26 травня, 07:59
Економіка
Вітчизняні олігархи за підтримки столичних чиновників і депутатів свідомо готували до здачі ворогу. Західні політики теж доклалися до цього.
20 травня, 07:12
Політика
Коротко про дві управлінські моделі, які у нас не працюють. А проблема у тому, що до влади дорвалися відверті профани.
19 травня, 17:20
Економіка
Сировинний тип економіки тягне на дно нашу Батьківщину. Цим користуються як олігархи, так і чиновники з депутатами різного рангу.
13 травня, 13:45
Війна
росія стверджує, що на території України вона воює з НАТО. Але насправді піти відкритою війною проти країн Альянсу не наважується.
11 травня, 18:35