Андрія Костіна викликали до Верховної Ради

ПОЛІТИКА
18 червня, 16:05
Андрія Костіна викликали до Верховної Ради

Він має дати пояснення щодо розслідування щодо майна його заступника Вербицького

Верховна Рада викликала до парламенту генерального прокурора Андрія Костіна для пояснень щодо майнового стану його заступника Дмитра Вербицького, про що йшлося у розслідуванні журналістів «Схем».

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram.

«Як і обіцяв - моя пропозиція пройшла голосування. Чекаємо пояснення Генпрокурора, як так його співробітники набувають успішно майно, доглядаючи за економікою!», - написав нардеп.

За його словами, «за» виклик генпрокурора проголосували 216 народних обранців. Костіна викликають на 19 червня на 12 годину.

У травні журналісти з’ясували, що заступник генерального прокурора України Дмитро Вербицький живе в будинку в елітному котеджному містечку «Коник» в Києві, який його племінник купив за довіреністю від одеського бізнесмена за понад 2 мільйони гривень – що у 6 разів менше за його ринкову вартість.

У червні журналісти проєкту «Схем» з’ясували, що дівчина заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького Христина Ільницька у 2024-му році стала власницею елітного майна на суму щонайменше 52 мільйони гривень, не маючи для цього достатніх власних офіційних доходів.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
Безкарно тероризувати ціле місто не можна без «владного даху». Саме з кримінальних грошей походить «раптове» багатство прокурорів і слідчих.
12 липня, 20:35
Політика
Шабунін був визнаний непридатним до військової служби і тепер, як він заявляє, може в будь-який момент демобілізуватись
04 липня, 11:42
Політика
Настоятель єпархії УПЦ МП (РПЦ ФСБ) відмовляється звільняти Успенський собор у Володимирі через закінчення договору оренди
02 липня, 18:05
Кримінал
У результаті проведеного комплексу заходів були встановлені двоє фігурантів – чоловіки 21 і 33 років, обидва – жителі інших регіонів
01 липня, 18:28
Політика
До сьогодні Фонд гарантування вкладів намагається судитися з Клименком за «Укрінбанк»
12 червня, 09:07