Антикорупційні правоохоронні органи взялися за крадіїв корисних копалин Полтавщини

КРИМІНАЛ
04 серпня, 12:34
Антикорупційні правоохоронні органи взялися за крадіїв корисних копалин Полтавщини
Фото: 24 канал

За незаконний видобуток газу у Гадяцькому районі до відповідальності притягнуть осіб з оточення Петра Порошенка.

Серед підозрюваних у розкраданні надр Свистунківсько-Червонолуцького газоконденсатного родовища опинилися: колишній заступник директора з виробництва, економіки та загальних питань і колишня завідувачка сектору геолого-економічної оцінки ресурсної бази Українського державного геологорозвідувального інституту, експерт Державної комісії України по запасах корисних копалин, ексдиректор ТОВ "Аркона Газ-Енергія", а також один головний і один провідний інженер НВФ "Проект-Нафтогаз".

Таку інформацію у понеділок, 3 серпня, оприлюднили на офіційному порталі Національного антикорупційного бюро України.

Переліченим вище особам інкримінують організацію корупційної схеми з надання ТОВ "Аркона Газ-Енергія" виключного права на користування надрами газоконденсатного родовища у Гадяцькому районі за штучно заниженою вартістю.

За попередніми результатами досудового слідства, у зв'язку з цим держава не отримала 196,8 мільйона гривень, які вказана комерційна структура мала сплатити за отримання спеціального дозволу.

«Дії всіх шістьох осіб кваліфіковані за частиною 2 статті 28, частиною 2 статті 364 і частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України. При цьому, коло залучених у вчиненні злочину не є вичерпним: детективи НАБУ встановлюють інших можливих співучасників схеми», — йдеться у заяві антикорупційних правоохоронних органів.

Читайте також:
Діяльність структур "Укргазвидобування" неподалік селища Комишня Миргородського району загрожує знищенню унікальної пам'ятки.
18 серпня, 15:35
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
03 серпня, 19:55
У Решетилівському районі виявлено несанкціонований кар'єр, на території якого провадиться грабунок надр — глини та піску.
27 липня, 09:51
У справі фігурує розголошення державної таємниці.
03 березня, 10:27
Правоохоронці вивчатимуть обставини авіакатастрофи, яка сталася пізно ввечері 25 вересня поблизу військового летовища у Чугуєві.
вчора, 11:18
Підлеглі лейтенанта Івана Баканова замість виконання покладених на них обов'язків займаються протиправною діяльністю.
24 вересня, 12:15