Антиросійські санкції США можуть поширитися на «Укроборонпром»

ЕКОНОМІКА
30.11.2019, 07:18
Антиросійські санкції США можуть поширитися на «Укроборонпром»
Фото: Biz.censor

Америка може накласти санкції на державний концерн «Укроборонпром», якщо підконтрольна китайській компанії Skyrizon Aircraft Holdings Limited отримає спільний з Україною контроль над компанією «Мотор Січ».

Про це в ефірі Радіо НВ заявив голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв.

За словами Терентьєва може виникнути абсурдна ситуація, коли український концерн, опосередковано співпрацюючи з країною-агресором, опиниться під тиском антиросійських санкцій США.

«Можна опинитися в повністю абсурдній ситуації, коли китайська сторона разом з “Укроборонпромом” отримала б контроль над цим підприємством («Мотор Січ» – ОБ). Водночас США можуть знайти підтвердження того, що китайська сторона присутня в ланцюжку постачань “Вертольотам Росії” – і виникне кафкіанська ситуація, коли “Укроборонпром” з “Мотор Січ” опиняться в американських антиросійських санкціях», – заявив голова Антимонопольного комітету.

Юрій Терентьєв також заявив, що санкції можуть бути накладені на всі пов’язані з фінансуванням «Укроборонпрому» підприємства, зокрема і банки.

За словами голови Антимонопольного комітету, Україна повинна враховувати ці ризики під час розгляду продажу «Мотор Січі».

Нагадаємо, що розташований у Суміській області завод родини ексміністра оборони України бере участь у забезпеченні росіян боєприпасами.

Читайте також:
В геномі коронавірусу виявлено «вставки» вірусу імунодефіциту.
03 лютого, 16:39
Найбільше за комунальні платежі сплачують жителі Дніпра і Кропивницького.
вчора, 16:01
Під час засідання Кабінету міністрів було вирішено розподілити 4 мільярди гривень державної підтримки аграріїв на 2020 рік.
20 лютого, 09:25
Фірма дружини Андрія Фаворова виграла тендер із імовірно завищеними цінами.
19 лютого, 11:13
Упродовж 2019 року виробниками виноматеріалів булу випродукувано 9,8 мільйонів декалітрів для вин і бренді.
17 лютого, 08:55