​Антитерористичний центр СБУ: в цілому, ситуація в Слов'янську і Краматорську під контролем

УКРАЇНА
05.05.2014, 12:01
​Антитерористичний центр СБУ: в цілому, ситуація в Слов'янську і Краматорську під контролем

Про це повідомляє Insider з посиланням на прес-секретаря СБУ Марину Остапенко. Вона повідомила, що в місті Красний Лиман виявлено формування збройних груп сепаратистів чисельністю до 100 осіб, а також є інформація щодо прибуття 150 козаків з АР Крим до Слов'янську на допомогу сепаратистам.

З метою недопущення прибуття додаткових сил сепаратистів основні зусилля зосереджені на утримання військами блокпостів навколо Слов'янська та Краматорська, а також розблокування блокпостів сепаратистів в напрямку Червоного Лиману.

Нагадаємо, як повідомляв УНІАН раніше, в бою під Слов'янськом поранено щонайменше вісім українських військових. Також міністр МВС Арсен Аваков заявив, що серед українських військових є загиблі, але поки невідомо скільки.

Український спецназ відбив атаку великого угруповання терористів, які намагалися прорватися з оточеного Слов'янська

Про це повідомив головний редактор видання Цензор.нет Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook. "Український спецназ в жорстокому бою розгромив велику групу терористів, яка здійснила спробу прориву з оточеного нашими військами Слов'янська", - написав він. За даними джерел журналіста в штабі АТО, кілька сотень бандитів атакували позиції українських частин, і були відкинуті з великими втратами резервами, які прийшли на допомогу.

"На місці бою захоплено значну кількість новітньої зброї російського виробництва, що перебуває на озброєнні спецназу ГРУ РФ. Місце бою залишилося за нами - зараз проводиться зачистка, бій затих буквально 30 хвилин тому", - повідомив журналіст. В бою брали участь бійці загонів спецпризначення МВС "Омега" і "Ягуар", загону спецпризначення СБУ "Альфа". Українські війська зазнали тяжких втрат. "4 українські воїни загинули, 1 - у критичному стані. Близько 20 наших військовослужбовців отримали поранення, їм надана допомога, їх евакуюють на вертольотах в найближчі лікарні", - пише Бутусов.