«Ану, підхоплюйся, страна огромная, кому сказав!»

Опінії
23 вересня, 16:50
«Ану, підхоплюйся, страна огромная, кому сказав!»

Поки що частинами

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Сталося очікуване – щур оголосив мобілізацію зграї. Про людське око  поки що її частини, у кількості 300 тисяч особин. Пронирливі дізнавачі  розкопали й засекречений сьомий пункт щурячого указу про обсяг мобілізації – будуть наскрібати 1 000 000.

І це свідчення того, що мешканець спаського льоху остаточно їде  кукухою. Він довго не міг наважитися – до чого пристати? Адже обидва виходи з глухого кута, куди він сам себе загнав кадебістським мініатюрним умішком – ядерна атака чи мобілізація – ведуть у безвихідь. Тут і до дугіна не ходи! Хаймерси накривають той глухий кут на раз. Як понтони під Новою Каховкою.

Спересердя, після від'ємної жестикуляції доброю волею під Ізюмом і Куп'янськом, рубонув по сучку, на котрому планував досидіти щонайменше до 2036-х нових віників.

Образив обидві свої бази: з одного боку, поховав мрії мужчинок у віці 50+ з пузцями, в яких так приємно бовтається жигулівське і спогади про героїчне минуле у військкоматах і каптьорках, розфігачити Лондон. З боку іншого, вдруге хитнув віру «ягодок опять» у мачизм партнера стерхів.

Вперше віра тьоток-запутінок в божественне походження вурки з підворіття хитнулася Пугачихою – серця дамочок 45+ після демаршу примадонни з добровільним іноагенством аж розривалися між двома сакральними скрепами! А тут – готуй сужених, синів і онуків на забій.

Дамочки від'ємним валом повалили на вулиці. На всю неосяжну роздухарилось їх «видимо-невидимо», лише убуцегарили … 1300! На 140 мільйонів.

Авжеж, спершу виловлять тих, у кого ікла хоч і хитаються, але ще тримаються пащі, а побита міллю шкура хоч вже й не вилискує, але не вся облізла.

Мужик у соку до 35, давай під трьохлінійку, згадуй «На плєчьо!» і «Три наряда внє очєрєді!». Та встигни перед відправкою  під херсонські темно-каштанові ґрунти місцями з солонцями забезпечити безперебійну роботу конвеєра «баби єщо нарожают». У продукті виникне нагальна потреба, коли твоє безпросвітне буття перетвориться на сліпуче білу «калину». 

Але ж нашого їжака голим задом не злякати! (Тут: Їжак – наш Залужний, а голий зад – щуряча гумова дупа).

Похилішим – приготуватися. Термін очікування залежить від хлопців і дівчат Залужного – який режим оберуть для утилізації чергової, тепер вже офіційно «частково мобілізованої» партії ідіотів. Ідіотів, ідіотів – бо при розумі громадянин не повівся би на «раша – це путя, і навспак».

Якщо не брати до уваги метафори, епітети і оксюморони, якими рясніє перепощений мережний лемент із зойками, репетом і реляціями  – маємо, світе, повномасштабну Світову війну.

А що вона таки практично світова – слухайте промови Макрона і Шольца на 77-й сесії генасамблеї ООН. Виділяємо цих, бо дійшло й до любителів «а поговоріть».

До нашого лідера розмовного жанру дійшло трохи раніше. Принаймні, на це сподіваємося, бо що з лицедія взяти. У тих маестро зазвичай і по вісім п'ятниць буває на тижні.

Упевнилися пацифісти, що на пацюка справляють враження не витіюваті умовляння згадати щось з геть йому невластивого людського, а «леопарди» з «химерами» у повній бойовій готовності. А ще ліпше – у позі «Плі!».

Пережоване могутнішими «уміщами» – скільки потрібно сержантів на зграю і де він їх візьме, наскільки суттєвіше від'ємно побільшали склади техніки і боєзапасу, чи нашиє тил кухвайок для такої прорви «мобіків» тощо − проминаємо.

Дві зауваги. Кепкувати з кремлівського придурка і його зомбаків треба, але і пам'ятати слід, що їх чимось треба буде перестріляти. І нашим хлопцям з дівчатами в зимових окопах будуть непереливки, що-що, а закидати шапками навіть триста тисяч з сьомого пункту не вдасться

І ще. Мобілізація – етап. Нікуди не зникає загроза повного знесення даху у тієї сволоти. Переможні реляції точно не на часі.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Військово-політична верхівка країни-агресорки ніяк не вгамується і не прийме нову для себе дійсність стратегічного програшу.
вчора, 17:31
Війна
У 1922-му з України вивезли скарби, цінність яких дорівнювала золотому запасу Російської імперії 1915 року
05 грудня, 13:55
Опінії
А там, голубок, ти хто?
03 грудня, 12:18
Світ
Рейси відбуваються ледь не кожного дня
28 листопада, 10:18
Опінії
Як можна не почути смороду сірководню від «глибинного мулу», піднятого з мокшанського дна нащадками достоєвських, пушкіних і толстих?
25 листопада, 15:27
Війна
Співрозмовники видання The Guardian переконані, що окупанти позбувались трупів власних солдатів, спалюючи їх на сміттєзвалищі
22 листопада, 10:43