Апеляція підтвердила конфіскацію елітних авто родини екскерівника Харківського ОТЦК Требесова

КРИМІНАЛ
04 квітня, 14:06
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону
Згенеровано ChatGPT за запитом Останнього Бастіону

АП ВАКС підтвердила конфіскацію активів родини колишнього виконувача обов’язків начальника Харківського обласного ТЦК та СП.

03 квітня 2026 року Апеляційна палата ВАКС заслухала доводи сторін та залишила без змін рішення ВАКС від 09 січня 2026 року, яким визнано необґрунтованими активи, що перебували у користуванні родини колишнього виконувача обов’язків начальника Харківського обласного ТЦК та СП.

Йдеться про автомобілі «BMW X6», 2023 р. в., та «Toyota Camry Hybrid», 2022 р. в.

Суд погодився з доводами прокурора та відмовив у задоволенні апеляційної скарги відповідачів.

За рішенням суду, в дохід держави буде стягнуто один із автомобілів та вартість іншого, що становить понад 4 млн грн.

Рішення Апеляційної палати ВАКС набирає законної сили з моменту проголошення.

Деталі:

Установлено, що протягом 2023–2024 років близькі особи військового (який на момент набуття активів обіймав посади начальника районного ТЦК та СП і виконувача обов’язків начальника Харківського обласного ТЦК та СП) набули у приватну власність автомобілі «BMW X6», 2023 р. в., та «Toyota Camry Hybrid», 2022 р. в., загальною вартістю 4 850 170 грн.

Проте аналіз доходів і видатків посадовця та його сім’ї встановив неможливість набуття вказаного майна за рахунок законних доходів.

У травні 2025 року прокурор САП подав до суду позов за матеріалами ДБР та НАЗК.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Політика
«Fire Point» чи «точка розпилу»: правда про ракети і мільйони.
29 квітня, 18:02
Опінії
Від дронів Vampire до Ірану: хто стоїть за новим скандалом в «оборонці»
28 квітня, 19:15
Політика
На ключовому УКПГ «Укргазвидобування» відсутній контроль над витратами.
28 квітня, 14:52
Кримінал
Як коротке судове засідання «обнулило» справу директора «Лісів України» Болоховця.
28 квітня, 09:27
Кримінал
Він вимагав $110 тисяч в обмін на угоду зі слідством у справі про торгівлю з рф.
27 квітня, 20:00