Апеляція по справі Олега Пустовгара відбудеться у понеділок

ПОЛТАВА
02.10.2014, 12:04
Апеляція по справі Олега Пустовгара відбудеться у понеділок

6 жовтня о 10:00 у приміщенні Апеляційного суду Полтавської області (вул. Жовтнева, 18) розглянуть справу Олега Пустовгара.

3-го вересня Київський райсуд Полтави після повторного засідання вирішив, що директор Департаменту з інформаційної діяльності Полтавської ОДА Олег Пустовгар порушив ст. 172 ч.7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Справа стосується протоколу про корупцію, який чиновник отримав через голосування на конкурсі соціальних проектів за організацію, засновником якої він є і яка зареєстрована на його помешкання.

Суддею буде Бурда Катерина Іванівна.

Якщо суд не задовольнить апеляцію Олега Пустовгара, то це означатиме, що після набуття судовим рішенням законної сили чиновник у триденний строк має бути звільнений з держслужби.

Також варто зауважити, що у випадку програшу директора Департаменту це буде перший раз в історії Полтави, коли чиновник піде з посади внаслідок журналістського розслідування.

Олег Остапенко


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
19 вересня, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
19 вересня, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35