Апеляцію по справі Олега Пустовгара розглянуть цієї п’ятниці

ПОЛТАВА
14.10.2014, 06:26
Апеляцію по справі Олега Пустовгара розглянуть цієї п’ятниці

17 жовтня о 10:00 у приміщенні Апеляційного суду Полтавської області (вул. Жовтнева, 18) вдруге відбудеться розгляд апеляції по справі Олега Пустовгара.

Перше засідання мало проходити 6-ого жовтня. Але розгляд справи було перенесено за адвокатським клопотанням, оскільки в цей день Олег Пустовгар перебував у відрядженні.

Нагадаємо, що 3-го вересня Київський райсуд Полтави після повторного засідання вирішив, що директор Департаменту з інформаційної діяльності Полтавської ОДА Олег Пустовгар порушив ст. 172 ч.7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Справа стосується протоколу про корупцію, який чиновник отримав через голосування на конкурсі соціальних проектів за організацію «Молода Просвіта», засновником якої він є і яка зареєстрована на його помешкання.

Суддею буде Бурда Катерина Іванівна.

Якщо суд не задовольнить апеляцію Олега Пустовгара, то це означатиме, що після набуття судовим рішенням законної сили чиновник у триденний строк має бути звільнений з держслужби.

Також варто зауважити, що у випадку програшу директора Департаменту це буде перший раз в історії Полтави, коли чиновник піде з посади внаслідок журналістського розслідування.

Ми зробили інфографіку, яка показує хронологію по справі чиновника від дня його призначення і до судового засідання, що відбудеться 17-ого жовтня.

Олег Остапенко


Читайте також:
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
вчора, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
вчора, 11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
вчора, 11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
вчора, 10:40