Аптечки здоров'я чи смерті? Чим насправді підкуповує Матковський?

ПОЛТАВА
07.10.2015, 08:27
Аптечки здоров'я чи смерті? Чим насправді підкуповує Матковський?

Матковський своїми аптечками вирішив забрати у пенсіонерів половину здоров'я?

Ліки - це дуже серйозно. Їхній підбір в кожному випадку повинен здійснюватися індивідуально. Користуючись фінансовими проблемами населення, кандидат на посаду міського очільника Андрій Матковський почав роздачу аптечок-подачок. У результаті пенсіонер, який отримав таку аптечку, вже навряд чи піде до лікаря. А раптом він пропише якесь інше ліки? Краще про це і не знати. Є в наявності щось проти болю в спині чи серці - його і вживатиму.

Але ЦЕ НЕСЕ В СОБІ величезну загрозу ДЛЯ ЗДОРОВ'Я !!!

Пройдемося за списком «Аптечки здоров'я», що роздає "Команда Матковського":

1) Диклофенак. Ще в 2006 році було доведено, що диклофенак, так само, як і заборонений в 2004 році препарат Vioxx, приблизно на 40 відсотків підвищує ризик інфарктів та інших серцево-судинних захворювань. http://medportal.ru/mednovosti/news/2006/09/13/dr...

2) Панкреатин. У США та Британії препарати панкреатину продаються винятково за рецептами! Крім того, правильно дозувати ферментні препарати зможе тільки лікар! Регулярне вживання подібних «незамінних для шлунка» препаратів навіть здоровою людиною веде до різних дисфункцій ШКТ, і може призвести до фіброзу кишківника- рубцюванню стінок різних його відділів.

3) Фталазол. Настільки багато побічних ефектів, як і протипоказань. Низка нюансів по сумісності з іншими ліками.

4) Алтемікс. З вигляду безпечна Алтейка, відхаркувальний засіб при кашлю. Але важливий нюанс: відхаркувальні лікарські засоби не можна поєднувати з препаратами, які гальмують рефлекс кашляння і з антигістамінними лікарськими засобами. Інакше, можна отримати великі проблеми для здоров'я. І алергію Алтейка може викликати легко.

5) Нітрогліцерин. Страшний препарат! Він сам по собі може викликати інфаркт! Роздавати такий препарат - злочин!

6) Амброксол. З особливою обережністю і під пильним контролем лікаря призначають цей препарат хворим з печінковою або нирковою недостатністю. І таких хворих особливо багато серед пенсіонерів.

7) Лопераміду гідрохлорид. За своєю структурою лоперамид нагадує опіатний наркотик, оскільки зв'язується з тими ж рецепторами, але в кишечнику. Знеболювальної дії не надає, але сильно гальмує перистальтику кишечника і знижує його секрецію, що є характерною особливістю опіатних наркотиків. Уживаючи лоперамід при інфекційній діареї, можна завдати величезної шкоди здоров'ю. Кишковий вміст не буде видалено, він затримається в кишечнику, почне всмоктуватися і отруюватиме людину зсередини. Лоперамід не лікує! Він тільки тимчасово знімає симптоми діареї. Оскільки лоперамід має схожість з опіатами, у великих дозах він здатний пригнічувати центральну нервову систему і викликати зупинку дихання. http://www.happydoctor.ru/info/341. І такий препарат роздають всім без винятку пенсіонерам?

8) Настоянка глоду. Так званий «медичний коньяк» (для любителів випити). Глід містить серцеві глікозиди і амигдалин. Серцеві глікозиди при великих дозах посилюють / викликають порушення ритму серця (іноді навіть зупинку серця), амигдалин знижує ККД циклу Кребса.

9) Інгаліпт. Ліки з недоведеною ефективністю. Містить велику кількість ефірних масел, здатних викликати важкі алергічні реакції.

10) Вітамін С. Вчені з США з'ясували, що застосування вітаміну С в дозі 500 мг на добу збільшує швидкість прогресування атеросклерозу судин в 2,5 рази. Дослідники з Університету Копенгагена встановили, що у осіб, які беруть вітамінний комплекс А, Е, С (так званий антиоксидантний), ризик ранньої смерті збільшується на 16%. http://zdravotvet.ru/vitaminy-dlya-immuniteta-vre... У вітаміну С існують і інші форми негативних наслідків. http://zdravotvet.ru/vitaminy-dlya-immuniteta-vre...

Матковський вирішив "угробити" пенсіонерів своїми «аптечки здоров'я»?

Анжеліка Романишин


Читайте також:
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
вчора, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
вчора, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39
Решетилівська пожежно-рятувальна бригада ліквідувала горіння пожнивних залишків на відкритій території.
05 серпня, 11:13
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
03 серпня, 19:55