Арабські держави віддали Палестину на заклання Ізраїлю — заповіт 10-річного жителя Ґази

СВІТ
30 травня, 19:24
Арабські держави віддали Палестину на заклання Ізраїлю — заповіт 10-річного жителя Ґази
Фото: Kavkaz Center

Невеликий за розмірами, але щільно заселений сектор на Сході Середземного моря свідомо випалюють. Люди не знають, де шукати помочі.

Про це свідчить заповіт 10-річного палестинського хлопчика Мугаммада Абдулкадира аль Гусайні, якого бойові сіоністи із ЦАХАЛ спалили живцем в одному зі зруйнованих районів Ґази. Текст написано від руки буквально за кілька хвилин до жахливої смерті.

Доволі знаково, що закатований ізраїльськими окупантами юнак, чиє тіло стало попелом на руїнах, звинувачує у своїй загибелі та різанині палестинців так званих «братів по вірі та крові». Лідери арабських держав зрадили тих, кого постійно закликають захищати із високих трибун.

«Якщо я помру або стану мучеником на війні, я ніколи не пробачу арабським лідерам, які покинули нас на самоті. Це мій лист народам Єгипту, Ємену, Йорданії, Алжиру, Лівії, Лівану, Тунісу, Судану, Сомалі та Малайзії й усім людям, які нас підтримують: сектор Ґаза, наданий самому собі, довірений вам. Вам довірено забуту нині Ґазу. Але ви нас зрадили Будь-хто, хто знайде мого листа, має поділитися ним», — закликав Мугаммад Абдулкадир аль Гусайні.

Як і годиться медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що здичавілий ізраїльський режим бомбить останній форпост палестинців у Ґазі. Поселення Рафах уже тиждень перебуває у вогні та крові.

Арабські держави віддали Палестину на заклання Ізраїлю — заповіт 10-річного жителя Ґази_1
Читайте також:
Полтава
60-річний захисник України Сергій Григор'єв повернувся додому на щиті. Впродовж лютого-травня 2022 року він боронив незламний Маріуполь.
25 червня, 21:40
Історія
Червоний молох не щадив нікого протягом 70 років. Cини росли без батьків, доньки без матерів, — їхню долю вирішували ВКП(б) і ЧК-ОГПУ-НКВД.
24 червня, 20:30
Світ
Знищення нацистами євреїв, циган, українців тощо — лише жахлива рукотворна випадковість. Ті, хто спромігся вижити, мають дякувати долі.
19 травня, 14:53
Історія
В цей день – 38 років тому сталася одна із наймасштабніших катастроф в історії людства.
26 квітня, 09:00
Полтава
На сьомий день пошуків правоохоронці повідомили про знайдення дитини без ознак життя. Тіло перебувало у водоймі аж на Київщині.
22 квітня, 06:01
Кримінал
Чоловіки, що вбили правоохоронця та поранили його напарника на Вінниччині, можуть бути військовими. Триває розшук підозрюваних.
20 квітня, 13:14