Аргентина не має права втручатися у внутрішні справи сусідів — чилійські урядовці

СВІТ
27.04.2020, 11:25
Аргентина не має права втручатися у внутрішні справи сусідів — чилійські урядовці

Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.

Таку заяву державного дипломатичного відомства вранці 27 квітня оприлюднило видання "Reuters" після відеоконференції опозиційних чилійських політиків з очільником сусідньої країни днем раніше.

У ході спілкування Альберто Фернандес закликав ліві сили Чилі подолати розбіжності, об'єднатися та скоріше повернутися до влади від імені народу на тлі економічної кризи, що охопила світ під час пандемії COVID-19.

«Останні висловлювання президента Аргентини не сприяють плідній двосторонній співпраці, яка зорганізована різними урядами наших країн упродовж останніх років. Ми змушені визнати це втручанням у внутрішні справи Чилі», — йдеться у заяві чилійського МЗС.

Читайте також:
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.
12 квітня, 12:13
Перуанський бізнесмен і праворадикальний політик Рафаель Лопес Альяґа оголосив про намір балотуватися на посаду президента країни.
19 березня, 08:01
Колишній болівійський лідер — соціаліст Ево Моралес повернувся на батьківщину після річної відсутності.
13.11.2020, 08:51