Аргентина не має права втручатися у внутрішні справи сусідів — чилійські урядовці

СВІТ
27 квітня, 11:25
Аргентина не має права втручатися у внутрішні справи сусідів — чилійські урядовці

Міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.

Таку заяву державного дипломатичного відомства вранці 27 квітня оприлюднило видання "Reuters" після відеоконференції опозиційних чилійських політиків з очільником сусідньої країни днем раніше.

У ході спілкування Альберто Фернандес закликав ліві сили Чилі подолати розбіжності, об'єднатися та скоріше повернутися до влади від імені народу на тлі економічної кризи, що охопила світ під час пандемії COVID-19.

«Останні висловлювання президента Аргентини не сприяють плідній двосторонній співпраці, яка зорганізована різними урядами наших країн упродовж останніх років. Ми змушені визнати це втручанням у внутрішні справи Чилі», — йдеться у заяві чилійського МЗС.

Читайте також:
Підконтрольні болівійській опозиції Сенат і Палата депутатів ухвалили закон, який спонукає тимчасовий уряд провести вибори голови держави.
02 травня, 10:05
45-й еквадорський президент Рафаель Корреа, який проживає в Євросоюзі, засуджений на батьківщині за обвинуваченням у корупційних схемах.
08 квітня, 09:15
Найвища і найвідоміша природна пам'ятка Еквадору — водоспад Сан-Рафаель — дивним чином зневоднив.
01 квітня, 11:45
Американський генеральний прокурор Вільям Пелем-Барр оголосив низку урядовців Венесуели причетними до "наркотероризму".
27 березня, 09:15
Країнами Південної Америки шириться не тільки смертельний вірус COVID-19, але й тюремні бунти пов'язані зі світовою пандемією.
23 березня, 12:00
Лідер венесуельської опозиції Хуан Ґуайдо закликав відновити боротьбу з режимом Ніколаса Мадуро.
12 березня, 11:25