Бразильська еліта засуджує поведінку президента під час карантину

СВІТ
21 квітня, 12:30
Жаїр-Мессіаш Болсонару — 38-й президент Бразилії
Жаїр-Мессіаш Болсонару — 38-й президент Бразилії
Фото: Bloomberg

Жаїр-Мессіаш Болсонару взяв участь у велелюдному мітингу в столиці Бразиліа за скасування обмежувальних заходів на тлі пандемії.

У зв'язку з цим низка політичних опонентів звинуватили чинного президента "у насадженні диктатури" й порушенні правил соціальної дистанції, інформує видання "The Guardian".

Організатори ж "антикоронавірусного мітингу", своєю чергою, закликали Жаїра Болсонару відмовитися від демократичних методів правління: розпустити парламент Бразилії і Верховний суд, — які, на їхню думку, знаходяться у руках корумпованої еліти.

Слід зауважити, що сам президент привселюдно кашляв і не носив маски, тим самим демонструючи, своє заперечення небезпеки від COVID-19.

Такий публічний вихід Жаїра Болсонару його опоненти вже назвали навмисною провокацією, покликаною відвернути увагу від зростання смертності від коронавірусу у Бразилії.

Колишні президенти Фернанду-Енрикі Кардозу (обіймав посаду у 1995-2003 роках) і Луїз-Інасіу Лула да Сілва (обіймав посаду у 2003-2010 роках) закликали громадськість об'єднатися навколо Конституції й чинити опір антидемократичним протестам, які просувають праві прибічники Жаїра Болсонару.

Читайте також:
Всього за останні десять днів вогонь знищив близько 16% всієї території Пантаналу.
17 вересня, 19:40
Жаїр-Мессіаш Болсонару запевнив бразильських громадян у тому, що армія не організовуватиме заколот, аби усунути його від влади.
16 червня, 10:12
Майже тиждень не припиняються дискусії з приводу присутності української символіки на протестах у Сан-Паулу.
02 червня, 20:00
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації міністерство охорони здоров'я Бразилії закликає припинити роботу закладів освіти у країні.
06 квітня, 11:15
Заборона на відвідини родичами в'язнів у зв'язку зі спалахом COVID-19 призвела до бунтів у Бразилії.
18 березня, 11:45
Ще, щонайменше, 49 осіб вважаються зниклими безвісти.
07 березня, 08:03