Арґентина у вогні через аномальну спеку

СВІТ
19.02.2022, 13:56
Арґентина у вогні через аномальну спеку
Фото: Reuters

Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.

Про це свідчать супутникові кадри, викладені урядовим космічним відомством США "NASA Earth Observatory", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Численні займання спалахнули у північній арґентинській провінції Коррьєнтес, випалюючи важливі водно-болотні землі загальною площею 600 тисяч гектарів (приблизно 6% від усієї території регіону – прим. ред.).

Станом на цю мить відомо, що від вогню вже постраждали дикі тварини національного парку Ібера та низка сільськогосподарських угідь; місцева влада спрямувала на гасіння пожежників, поліцію та волонтерів.

Однією з головних причин вказаної надзвичайної ситуації у прикордонному з Параґваєм регіоні Арґентини є кількатижнева посуха і висока температура атмосферно повітря, яка стабільно тримається на позначці +35-41°C.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що натомість наперекір теплій погоді на північному заході Алжиру випав сніг, схожу аномалію вже спостерігали у 2021, 2018 і 2017 роках.

Арґентина у вогні через аномальну спеку_1
Арґентина у вогні через аномальну спеку_3
Арґентина у вогні через аномальну спеку_5
Читайте також:
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43
Полтава
Шафран сітчастий — біла квітка, яка зустрічається тільки весною на схилах балок і ярів. Недавно його виявили на Київщині й Черкащині.
01 жовтня, 12:39
Полтава
Всі ми, як ті дерева у незайманій екосистемі, наче й люди, а такі різні! Кожен із нас має власні таємниці, якими не ділиться ні з ким.
26 вересня, 13:45