Арґентина у вогні через аномальну спеку

СВІТ
19.02.2022, 13:56
Арґентина у вогні через аномальну спеку
Фото: Reuters

Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.

Про це свідчать супутникові кадри, викладені урядовим космічним відомством США "NASA Earth Observatory", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Численні займання спалахнули у північній арґентинській провінції Коррьєнтес, випалюючи важливі водно-болотні землі загальною площею 600 тисяч гектарів (приблизно 6% від усієї території регіону – прим. ред.).

Станом на цю мить відомо, що від вогню вже постраждали дикі тварини національного парку Ібера та низка сільськогосподарських угідь; місцева влада спрямувала на гасіння пожежників, поліцію та волонтерів.

Однією з головних причин вказаної надзвичайної ситуації у прикордонному з Параґваєм регіоні Арґентини є кількатижнева посуха і висока температура атмосферно повітря, яка стабільно тримається на позначці +35-41°C.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що натомість наперекір теплій погоді на північному заході Алжиру випав сніг, схожу аномалію вже спостерігали у 2021, 2018 і 2017 роках.

Арґентина у вогні через аномальну спеку_1
Арґентина у вогні через аномальну спеку_3
Арґентина у вогні через аномальну спеку_5
Читайте також:
Полтава
Земельні ділянки із червонокнижним шафраном сітчастим виявили у Полтавському районі. Тепер їх хочуть зробити охоронною зоною.
18 червня, 20:38
Полтава
Столичні фахівці продовжують мандрувати з користю нашою областю. Днями вони натрапили на чергову місцевість з унікальною вітчизняною флорою.
16 червня, 14:58
Життя
Птахи використали оптоволокно під власні потреби.
06 червня, 15:23
Полтава
Луки біля річки Оріль на Полтавщині вкриті не лише різнотрав'ям. Днями природоохоронці виявили популяції червонокнижних квітів.
30 квітня, 06:01
Політика
Ця маленька тварина живе під землею і використовує нори та тунелі. Основною їжею кротам служать дощові черв'яки й комахи, а не рослини.
24 квітня, 07:09
Життя
Прополіс – від брунькової смоли до «антибіотика широкого спектра».
19 квітня, 10:04