Арґентина у вогні через аномальну спеку

СВІТ
19 лютого, 13:56
Арґентина у вогні через аномальну спеку
Фото: Reuters

Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.

Про це свідчать супутникові кадри, викладені урядовим космічним відомством США "NASA Earth Observatory", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Численні займання спалахнули у північній арґентинській провінції Коррьєнтес, випалюючи важливі водно-болотні землі загальною площею 600 тисяч гектарів (приблизно 6% від усієї території регіону – прим. ред.).

Станом на цю мить відомо, що від вогню вже постраждали дикі тварини національного парку Ібера та низка сільськогосподарських угідь; місцева влада спрямувала на гасіння пожежників, поліцію та волонтерів.

Однією з головних причин вказаної надзвичайної ситуації у прикордонному з Параґваєм регіоні Арґентини є кількатижнева посуха і висока температура атмосферно повітря, яка стабільно тримається на позначці +35-41°C.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що натомість наперекір теплій погоді на північному заході Алжиру випав сніг, схожу аномалію вже спостерігали у 2021, 2018 і 2017 роках.

Арґентина у вогні через аномальну спеку_1
Арґентина у вогні через аномальну спеку_3
Арґентина у вогні через аномальну спеку_5
Читайте також:
Кримінал
Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.
25 червня, 21:34
Економіка
Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.
24 лютого, 06:51
Економіка
Внаслідок природних і антропогенних чинників, чисельність риби у річках України невпинно зменшується.
08 лютого, 07:42
Полтава
Правоохоронці провели превентивні заходи щодо запобігання незаконному полюванню на території Полтавщини.
21.12.2021, 15:00
Новини
Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.
14.12.2021, 09:54
Кримінал
Чиновники готуються притягнути до відповідальності винних у незаконному знищенні деревних насаджень у Київській області.
08.10.2021, 08:01