Календарна зима: бархани Сахари вкрило снігом

СВІТ
21.01.2022, 06:51
Календарна зима: бархани Сахари вкрило снігом
Фото: The Mirror

Наперекір теплій погоді на північному заході Алжиру випав сніг, схожу аномалію вже спостерігали у 2021, 2018 і 2017 роках.

Відповідні світлини з місця події виклала провідна британська газета "The Mirror", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що для дорослих опади у вигляді снігу стали несподіванкою, натомість для дітей – довгоочікуваним полегшенням від пустельної спеки.

Станом на тепер температура атмосферного повітря у регіоні стабільно тримається на позначці -2-0°C, від чого кристали льоду змогли утворити приголомшливі візерунки на дюнах і барханах.

Водночас алжирські синоптики попереджають, календарна зима зі снігом не буде тривалою – з понеділка повернеться тепло і сухість.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", недбалість дорожніх служб призводить до трагедій на шляхах Полтавщини.

Календарна зима: бархани Сахари вкрило снігом_1
Календарна зима: бархани Сахари вкрило снігом_3
Календарна зима: бархани Сахари вкрило снігом_5
Календарна зима: бархани Сахари вкрило снігом_7
Календарна зима: бархани Сахари вкрило снігом_9
Автор : Світлана Манжос
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36