Архітектурні пам'ятки Полтави гинуть через бездіяльність «міцних господарників»

ПОЛТАВА
24.08.2021, 11:03
Архітектурні пам'ятки Полтави гинуть через бездіяльність «міцних господарників»
Фото: Останній Бастіон

Телеведучий Костянтин Грубич звинуватив Олександра Мамая і всю міську владу у небажанні реставрувати низку історичних об'єктів.

Відомий журналіст виклав на своїй сторінці у Facebook відповідний ролик, відзнятий під час нещодавнього візиту до рідної йому Полтави, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами Костянтина Грубича, врятувати архітектурний ансамбль так званої Круглої площі та інші пам'ятки можуть тільки самі полтавці, котрі не покладатимуться на обіцянки політиків і чиновників.

«Я шокований від Полтави, яка гине! У Парижі ще догоряв Нотр-Дам, а французи вже зібрали більше мільярда євро на відбудову. У Полтаві згорів історичний будинок кінотеатру Котляревського з унікального ансамблю Корпусного парку, — і тиша. Пустка. Колишнє артучилище руйнується. Олександр Мамай виграє вибори. Начебто господарник. І що? Гречкою пенсіонерів засіяв, і що виросло? Полтавці! Рятуйте своє місто!», — зазначив тележурналіст.

Костянтин Грубич також попередив, якщо Полтавська громада втратить унікальне обличчя свого історичного центру, тоді можна розпрощатися зі званням духовної столиці України.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", обіцяна владою реставрація Будинку Полтавського дворянського зібрання затягнеться на роки.

Читайте також:
Історія
Археологи виявили у Туреччині можливе місце поховання християнського священника грецького походження. Його переслідували у Римській імперії.
11 грудня, 14:54
Історія
Без перебільшення — знахідка століття! Вітчизняні архівісти відшукали у підвалах Варшави друковані зображення князів Кия, Щека і Хорива.
10 листопада, 17:30
Історія
Починаючи з 1997-го щороку на зламі жовтня-листопада українці відзначають особливе свято. Воно уособлюється із ченцем Печерського монастиря.
27 жовтня, 12:54
Світ
Власник приватної оселі неподалік Парижа випадково виявив невеликий цвинтар під час ремонту. Там 700 років тому ховали ґерманців.
16 жовтня, 06:09
Історія
Дніпровський національний історичний музей імені Дмитра Яворницького поповнився експонатом. Фронтовики передали кам'яну статую XII століття.
25 вересня, 21:41
Мистецтво
Музичний твір славетного австрійського композитора пилився в одній із бібліотек Німеччини. Тепер він доступний широкому загалові.
22 вересня, 12:54