Архітектурні пам'ятки Полтави гинуть через бездіяльність «міцних господарників»

ПОЛТАВА
24 серпня, 11:03
Архітектурні пам'ятки Полтави гинуть через бездіяльність «міцних господарників»
Фото: Останній Бастіон

Телеведучий Костянтин Грубич звинуватив Олександра Мамая і всю міську владу у небажанні реставрувати низку історичних об'єктів.

Відомий журналіст виклав на своїй сторінці у Facebook відповідний ролик, відзнятий під час нещодавнього візиту до рідної йому Полтави, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами Костянтина Грубича, врятувати архітектурний ансамбль так званої Круглої площі та інші пам'ятки можуть тільки самі полтавці, котрі не покладатимуться на обіцянки політиків і чиновників.

«Я шокований від Полтави, яка гине! У Парижі ще догоряв Нотр-Дам, а французи вже зібрали більше мільярда євро на відбудову. У Полтаві згорів історичний будинок кінотеатру Котляревського з унікального ансамблю Корпусного парку, — і тиша. Пустка. Колишнє артучилище руйнується. Олександр Мамай виграє вибори. Начебто господарник. І що? Гречкою пенсіонерів засіяв, і що виросло? Полтавці! Рятуйте своє місто!», — зазначив тележурналіст.

Костянтин Грубич також попередив, якщо Полтавська громада втратить унікальне обличчя свого історичного центру, тоді можна розпрощатися зі званням духовної столиці України.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", обіцяна владою реставрація Будинку Полтавського дворянського зібрання затягнеться на роки.

Читайте також:
Вживання на письмі букви "ї" в українській мові запровадив нащадок династій П'ястів і Рюриковичів князь Володислав II.
20 листопада, 09:01
Скасування рабства і свобода віросповідання – два стовпи внутрішньої політики засновника імперії Ахеменідів.
16 листопада, 08:38
Ситуація з Новоолександрівським курганом на околиці міста Дніпро є критичною — розкопаний археологами кромлех руйнується.
06 жовтня, 13:49
Представник Юдиного коліна відверто насміхається з українців, які обрали його на найвищу державну посаду. Далі буде тільки гірше.
29 вересня, 11:47
Правителя Русі з роду Рюриковичів — короля Данила Романовича — свідомо прозвали "Галицьким" російські історики ХІХ століття.
06 вересня, 07:59
Залишки антропоморфних скульптур арійської, скіфської та половецької доби мають повернутися на вододіли степу і часу.
21 серпня, 11:13