Дві напівзруйновані будівлі Круглої площі Полтави віддали на баланс області

ПОЛТАВА
09 квітня, 14:15
Дві напівзруйновані будівлі Круглої площі Полтави віддали на баланс області

Сьогодні депутати Полтавської обласної ради проголосували за передачу Будинку дворянського зібрання і Кадетського корпусу на баланс області.

Нагадаємо, за стратегією розвитку Полтавщини, яку 24 березня представив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, у будівлі колишнього Будинку дворянського зібрання планують створити малу оперу, а в Кадетському корпусі – військовий ліцей.

– Ми постійно з кожним об’єктом навантажуємо обласний бюджет. А на сьогоднішній день бюджет міста не набагато більший, аніж бюджет області і стягуючи кошти обласні в місто, ми фактично забираємо їх у сільських територій, де ряд таких самих об’єктів. Ми абсолютно по них не приймаємо ніякої концепції. Знову гроші тягнуться на область, а що робити сільським населеним пунктам? Я згоден, що все потрібно. Ці об’єкти стоять і це візитівка Полтави, але де роль міста? – сказав учора депутат облради Володимир Куцовол.

Володимир Куцовол
Володимир Куцовол


Нагадаємо, зараз у Полтаві триває сесія Полтавської обласної ради. Вона розпочалася з невеликого мітингу під її стінами. Зо 20 людей із плакатами стояли біля входу до ради, вимагали передати газові мережі у комунальну власність. 

Дві напівзруйновані будівлі Круглої площі Полтави віддали на баланс області_2

Депутати, які заходили, на людей не реагували.

Дві напівзруйновані будівлі Круглої площі Полтави віддали на баланс області_3

Засідання розпочали з хвилини мовчання по загиблим на фронті.

Дві напівзруйновані будівлі Круглої площі Полтави віддали на баланс області_4

Проте гімн України не прозвучав. Депутати продовжили роботу, але двічі сварилися і переривали засідання. 

Читайте також:
У приміщенні Зіньківської міської ради відбулося засідання орґанізаційного комітету з питань проведення медового ярмарку.
вчора, 13:17
У Глобинській міській раді відбулася зустріч чиновників із керівниками підприємств щодо важливості щеплення проти коронавірусу.
вчора, 12:05
На автошляху реґіонального значення Р-42 "Лубни-Опішня" пронеслася негода у вигляді сильного поривчастого вітру і короткочасного дощу.
вчора, 10:23
Залишаючи мінімум сміття після себе на горі Пивиха, туристи зберігають недоторканою природу даної перлини Полтавщини.
02 серпня, 12:53
Мешканцям Полтавської області пропонується покращити власні житлові умови, взявши участь у державній проґрамі "Власний дім".
31 липня, 10:12