​Армія Фінляндії готова дати відсіч будь-якому агресору, — результат військових навчань

СВІТ
02.11.2019, 07:00
​Армія Фінляндії готова дати відсіч будь-якому агресору, — результат військових навчань

На Півночі Фінляндії збройні сили країни провели бойове злагодження у рамках військових навчань ROVITPSTO-2019.

Відповідний фотозвіт опубліковано у соціальній мережі Twitter. Повідомляється, що у місцевості Соданкюля бійці Єгерської бригади (фін. Jääkäriprikaati) в зимових умовах, наближених до бойових, відпрацювали навички відбиття ворожої агресії малими піхотними загонами за підтримки віддалених зенітних батарей.

Також, єгері Фінляндії провели пішохідний марш у Лапландії від села Кавестунтурі до Соданкюля. Під час нього бійці дізналися, як можна вижити в місцевості, оточеній гірськими схилами, водоймами та снігами без відповідного зв'язку та військової допомоги регулярних армійських сил.

Важливою частиною військових навчань стало відпрацювання бойовою авіацією допоміжних загороджувальних вильотів. Головна мета — ліквідація умовних ворожих артилерійських груп, які просунулися вглиб території Фінляндії.

(Фото: "Jääkäriprikaati")

Читайте також:
Через те що коронавірус, ймовірно, може існувати 9 днів без живого організму, Китай вже почав дезінфікувати гроші.
17:13
Керсті Кальюлайд закликала світову спільноту об’єднатися з Україною.
16:38
Провідний транслятор телепрограм "Telia" буквально змусила своїх клієнтів в Естонії, Латвії та Литві дивитися російські канали.
13:40
Член російської Ради Федерації звинуватив мешканця Мінська Арамаіса Міракяна у русофобії через прохання спілкуватися білоруською мовою.
12:55
Місто Івангород і Печорський район можуть лишитися у складі РФ після підписання нової двосторонньої угоди про естонсько-російський кордон.
11:00
Жаїр-Мессіаш Болсонару оголосив про довгоочікувану міністерську перестановку.
вчора, 11:35