Арсен Аваков покриває корупцію

КРИМІНАЛ
10 липня, 10:30
Арсен Аваков покриває корупцію

Начальник Слідчого департаменту Національної поліції України Максим Цуцкірідзе домовляється за великий хабар закрити кримінальну справу.

За 20 000$ Максим Цуцкірідзе, який зараз є начальником Слідчого департаменту Національної поліції України, вирішував питання про закриття кримінальної справи відносно посадовця РДА щодо афери з оформленням квартири.

Цуцкірідзе домовляється про хабар біля центрального входу МВС України і нічого не приховує - за гроші у МВС можна вирішити будь яке питання з кримінальною справою. Вся корупційна діяльність здійснюється під дахом голови МВС Арсена Авакова, який має з цього мільйонні прибутки.

Журналіст Ростислав Шапошніков отримав відеозаписи прихованої камери, як поліцейський Максим Цуцкірідзе виступає посередником передачі хабаря. Слід зазначити, що Цуцкірідзе є головним слідчим Нацполіції України, тобто хабарництво в МВС процвітає на найвищому рівні.

вибір редакції
Читайте також:
Вимагали хабарі та вибивали з громадян зізнання у злочинах!
20 вересня, 12:05
На Дніпропетровщині поліціянт в кафе зламав чоловіку щелепу, а його дівчині зламав ніс
17 вересня, 10:40
Іван Вигівський сприяє затягуванню розгляду справи й відтак - спливу строків притягнення до відповідальності обвинувачених - беркутівців.
08 вересня, 18:24
Поліцейський вимагав хабар за відкриття торговельних кіосків
07 вересня, 18:01
Поліціянти, які вбили хлопчика до цього часу не понесли покарання.
01 вересня, 17:47
Суд оштрафував за одержання неправомірної вигоди колишнього оперуповноваженого Кременчуцького відділу поліції.
01 вересня, 17:08