Арсеній Яценюк відмовився фінансувати території, підконтрольні російським терористам

УКРАЇНА
05.11.2014, 14:43
Арсеній Яценюк відмовився фінансувати території, підконтрольні російським терористам

Загальний обсяг дотацій Донецької області складає 37 млрд. грн., по Луганській області - 19,8 млрд. грн., але уряд не буде фінансувати терористів.

Цю інформацію заявив у ході засідання уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«За територіями, які контролюють російські терористи, дотації складають 19,6 млрд. грн. по Донецькій області, і 14,6 млрд. грн. по Луганській області, - сказав Яценюк. - Але уряд не буде фінансувати самозванців і терористів на сході».

Окрім цього він додав, що пенсії та соцвиплати для людей, які знаходяться на території окупованого Донбасу будуть виплачені тільки після того, як ці землі звільнять терористи.

«Я офіційно заявляю, що всі пенсії, соцвиплати, всі пільги нараховуються для кожної людини. Коли заберуться геть з території Луганської і Донецької областей російські терористи, ми невідкладно повернемо контроль над територією і виплатимо персонально кожній людині ту соціальну пільгу, на яку вона має право. Сьогодні платити кошти - це означає, що гроші не дійдуть до людей, їх вкрадуть. Це не що інше, як пряма підтримка російських терористів», - пояснив прем’єр-міністр.