Атака на Львів. Чому б не використати Литовсько-польсько-українську бригаду

Опінії
07.10.2025, 09:05
Атака на Львів. Чому б не використати Литовсько-польсько-українську бригаду

Декілька міркувань після російської ракетно-дронової атаки, зокрема, по заходу України

Політик, дипломат, громадський і державний діяч

Очевидно, є багато різних умов, факторів, питань, але в цій ситуації треба приймати неординарні рішення.

Чому проти російських атак не можна застосувати Литовсько-польсько-українську бригаду імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, яка (наскільки зрозуміло) не виконує зараз якихось специфічних завдань?! 

Так, бригада створювалася для інших цілей, але тоді не передбачалося, що будуть і нові. Цю бригаду нескладно доозброїти для роботи проти атак ворожих БПЛА. Це буде і відпрацювання взаємодії, і тренування для виконання в майбутньому інших завдань.

Щобільше, часто-густо росіяни поєднують з військовими й суто терористичні дії проти цивільного населення. Залякати, примусити до капітуляції, показати свою безкарність біля кордонів НАТО — їх реальні цілі.

Думаю, буде правильно причетним українським відомствам проаналізувати це питання і, в разі доцільності — звернутися до наших литовських і польських партнерів офіційно з відповідною пропозицією. Вони краще всіх знають, що саме зараз війна впритул наблизилася до них територіально і вже стукає в домівки їх родин. 

І тут, навіть, питати НАТО не потрібно!

Зволікати вже не можна: треба долучатися до спільної оборони!

Джерело

«Редакція «Останнього Бастіону» може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі «Опінії» несуть самі автори.»

Читайте також:
Політика
Богдан Коваль зупинив адвокатську діяльність і очолив юридичний департамент Агентства з розшуку та менеджменту активів.
вчора, 16:58
Опінії
Але саме цього дня стало зрозуміло, що капітуляцію нам намагаються оформити.
вчора, 09:05
Політика
Fire Point і «Ростех»: як еміратський фонд веде до російського ВПК.
вчора, 07:57
Опінії
Бусифікація замість плану: питання, на які ніхто не відповідає
31.12.2025, 12:45
Опінії
Чотири євреї за столом переговорів: як команда Трампа вирішує долю України.
31.12.2025, 11:00
Опінії
Референдум і розведення військ: сценарії, що зберігають обличчя Зеленського.
29.12.2025, 13:05